çiçek ara sepet

You and Me Sukulent

Harika renkli ikili sukulent bahçesi ile sevdiklerinizi mutluluk yolculuğuna çıkarın.

1295 TL

You and Me Sukulent

1295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

You and Me Sukulent

Zarif bir sukulent ile ortamı güzelleştirmenin yolu You and Me Sukulent ile mümkün olacak!

Çiçek, ortama değer katan ve güzellikleri ön plana çıkaran en ideal seçeneklerden sadece biri. Doğallık, tazelik ve ferahlığı ortama getirenin çiçeklerin sadece hoş kokan alternatifler olmayacağını bilmelisiniz. Çünkü Ribbon Flowers olarak size sunduğumuz pek çok seçenek görselliği sayesinde de beklentilere cevap veriyor. Bunların başında gelen seçenek kesinlikle You and Me Sukulent olacak. Hem görsel hem de işlevsel anlamda tercih edebileceğiniz bu seçenekle kaliteden yana tercihinizi kullanın!

Oval beton saksı içinde iki adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır. 

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Zarafet ve Güzellik Bir Arada: You and Me Sukulent

Sukulentlerin renkleri, tasarımları ve şekilleri farklı farklı olsa da ortama kattıkları tahminlerinizin ötesindedir. Bu nedenle de bir sukulent için dikkat etmeniz gereken en önemli husus zarafeti ve güzelliği ön plana çıkaracak bir alternatife kapı aralamaktır. You and Me Sukulent ile iki adet saksı içerisine oturtulmuş sukulentle güzellikleri keşfetmek mümkün. Güzelliklerin ön plana çıktığı, kaliteli bir tasarımın sunulduğu ve beklentilerin karşılandığı çiçekler için siz de Ribbon Flowers ile harekete geçin!

Güzellikler ve kusursuzlukla dolu seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece güzel olanı yakalamak adına sipariş oluşturmak. Profesyonel bir yaklaşımla hareket eden ekibimiz ve birbirinden özel çiçek seçenekleri sayesinde güzellikleri sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik tercih ettiğiniz kaliteyi de ön plana taşımayı başarıyoruz.

İstanbul’da Kaliteli Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş etmek istediğinizde sizi bekleyen güzellikler nelerdir? Bu konuda sıra dışı çözümlerle size özel yaklaşımlara olanak tanımanız gerektiğini söylemeliyiz. Çiçek sipariş ederken acaba bugün teslim edilir mi? diye endişe etmenize gerek kalmadan beklentilerinizi karşılıyoruz. Üstelik siparişinizi zamanında ve taptaze bir şekilde teslim ediyoruz.

You and Me Sukulent tercih ettiğinizde özel bir saksıya oturtulmuş sukulent çeşitleri sayesinde güzelliği keşfedeceksiniz. Üstelik tercih edeceğiniz enfes alternatif sayesinde de dekoratif bir çözüme sahip olma şansınız olacak! Ribbon Flowers ile kusursuz bir deneyime olanak tanımanın tam zamanı! Yapmanız gereken sadece You and Me Sukulent ile size özel bir sipariş oluşturmak!

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Genişlik: 20 cm x10 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama