çiçek ara sepet

Yılbaşı Süsleri Nelerdir? Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Yılın yorgunluğunu atıp huzurlu günlere “merhaba” diyeceğimiz yılbaşı gecesi, hepimiz için çok özel. Partiler, kutlamalar, sıcak kalabalıklar içerisinde geçecek gün için hazırlıklar da başladı. Akıllarda ise “Yılbaşı süsleri nelerdir?”, “Yılbaşında nasıl hediyeler alınmalı?” soruları dolaşıyor. Bu sorulara yanıt vereceğimiz gibi sizler için harika önerilerimiz var. 

Yılbaşı süsleri, enerjisi yüksek ve yeni yılın heyecanına güzellik katacak eşsiz tasarımlardan oluşuyor. Ribbon Flowers farkıyla mekanlara özel dokunuşlar yapabileceğiniz ürün çeşitlerimizi, gelin birlikte inceleyelim. 

Yılbaşı Süsleri Nelerdir? 

Yılbaşı süsleri alırken nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, evinizin girişinden masa dekorasyonuna kadar ürünleri sizler için sayalım: 

  • Süslü ağaçlar,
  • Özel tasarım kapı süsleri,
  • Rengarenk çiçekler,
  • İçinizi ısıtacak mumlar.

Şimdi bu ürünleri daha yakından inceleyelim. 

Yılbaşı Çam Ağacı 

Bir yıl boyunca evinize neşe katmak için sabırsızlıkla bekleyen yılbaşı çam ağacı, taze narlı ve ışıklı kostümüyle partiye hazır! 

Gecenin yıldızı olacak bu ağaçlar, Ribbon Flowers ile özel olarak tasarlandı ve ekstra süsler almanıza gerek kalmadı. Şans getirmesi için arasına nar serpiştirilen ağaçlarda; doğal kozalaklar ve tarçın çubukları da kullanıldı. Üstelik pırıl pırıl parlayan ışıkları, enerjinizi yükseltecek canlı renklere sahip. 

 

Yılbaşı Kapı Süsü 

Misafirlerinizi karşılarken henüz kapıda yeni yılın heyecanını yaşatmaya başlayın! Yılbaşı kapı süsü, ışıklı tasarımı ve göz alıcı güzelliğiyle konuklarınıza göz kırpıyor ve gecenin eşsiz dekorasyonu hakkında ipuçları vermeyi ihmal etmiyor. Taze çiçekler, gold ışıklı toplar ve yeşilin en güzel tonundan özel dokunuşlar… Bu ürünleri yılın kalan günlerinde de kapınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz! 

Yılbaşı Çiçekleri 

Çiçekler her ortama nahifçe giriş yaparken yeni yılın da yıldızı olmaya hazır! Yılbaşı süslemeleri için tercih edebileceğiniz yılbaşı aranjmanı, masanızın atmosferini değiştirmek için özel olarak tasarlandı. Yayık saksısı, pembe şakayıklarla bütünleşen anastasyalar ve bronz kuru çiçekler, hiçbir yerde göremeyeceğiniz eşsiz bir dizayna sahip. 

Yılbaşı Mumları 

Geçtiğimiz yılın stresini atarken enerjinizi dengeleyecek, sakinleştirecek ve ortama romantik dokunuşlar yapacak mumlara da ihtiyacınız var. Yılbaşı mumları, özel kokusu ve kıpkırmızı tasarımıyla gecenin olmazsa olmazlarından! İster masa dekorasyonunda ister evinizin farklı köşelerinde değerlendirebileceğiniz mumların ışığı, ruhunuzu dinlendirecek ve stresinizi alıp götürecek. 

Yılbaşı Ağacı Süsleri Nelerdir? 

Yılbaşı ağacı süsleri, doğal çam ağaçlarına renk katacak, yılbaşı atmosferini misafirlerinize hissettirecek özel tasarım objelerdir. Bu ürünler genellikle ağacın ön plana çıkması için ışıklı toplar şeklinde tasarlanır. Ancak geceye renk katmak için farklı toplarla birlikte süsleyeceğiniz ağaca, dilerseniz nazar boncukları ve nar gibi özel süslerle de ufak dokunuşlar yapabilirsiniz. Gelin, şimdi yılbaşı ağaçlarının süslerini daha yakından tanıyalım ve nasıl seçimler yapmanız gerektiğine dair ipuçları verelim. 

Yılbaşı Topları 

Yılbaşı topları genel olarak kırmızı ve gold renklerle tasarlanıyor. Bugünün konseptine en çok yakışan renklerin de bunlar olduğunu söyleyebiliriz. Parlaklığıyla göz kamaştıran toplar, ufak ebatlarından dolayı ağacın her katmanına kolaylıkla yerleştirilebiliyor. Dilerseniz pembe, turuncu gibi farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. En güzel görünümü ise kırmızı-gold-gri renklerle yapacağınızı belirtelim. 

Yılbaşı Ağacı Işığı 

Yeni yıl kutlamalarının eşsiz sembolü olan ağaçları, diğer süslerle gölgede bırakmamalıyız. Bu yüzden ışıl ışıl görünüm vereceğiniz süsleri almayı ihmal etmeyin. Yılbaşı ağacı ışığı, tam olarak ağacı ön plana çıkaracak renklerle tasarlanıyor. 

Led armatürler veya yanıp sönen toplar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Gold ve kırmızı topların ışıkları, gecenin renklerini konsepte uygun hale getiriyor. Fotoğraf karelerinde de eşsiz bir açı oluşturuyor ve gecenin en güzel hatıralarını yakalamanızı sağlıyor. 

Yeni Yıl Hediyeleri için Seçenekler Nelerdir? 

Her yıldan hatıra kalan acılar, tecrübeler, mutlu anlar ve yeni insanlar vardır. Elbette birlikte anılarımız olan herkesi, gelecek yılda da görmeyi ummayız. Ancak hepimizin hayatında özel insanlar var ve onlara hem geçirdiğimiz günler için teşekkür etmeli hem de gelecek günlerde yanımızda görmek için mesajlar vermeliyiz. İşte bu mesajları vermenin en güzel yolu, yeni yıl hediyeleri arasından özel seçimler yapmak. 

Yılbaşı Konsept Kutular 

Bir kutu dolusu hediye kimi mutlu etmez ki? Hem de yılbaşı süsleriyle doldurulmuş, özel tasarlanmış ve eşsiz tatları bir araya getirmişse. Yılbaşı konsept kutu tam olarak bu beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı. İçerisinde; 

  • Alkolsüz şampanya, 
  • Gold kozalaklar, 
  • Bordo anastasyalar, 
  • Orkideler, güller ve daha birçok hediye ürünü bulunuyor. 

 

Taze çiçeklerin ve yılbaşı objelerinin olduğu bu kutuları, sevdiğiniz herkese hediye edebilirsiniz. 

Yılbaşı Hediye Çikolata Kutusu 

Hediye seçiminde romantik dokunuşlara mı ihtiyacınız var? Yılbaşı hediye çikolata kutusu; güller, narlar ve tadını unutturmayacak çikolatalarla tasarlandı. Hem şık hem romantik bu kutu, yılbaşı hediyeleri arasında fark yaratıyor ve herkesi mutlu edecek tasarımıyla öne çıkıyor. 

Yılbaşı Masası Nasıl Süslenir? 

Geçmiş günleri yâd edeceğiniz, sohbetin ve kahkahaların eksik olmayacağı masayı, elbette özenle süslemeniz gerekiyor. Yılbaşı masası süslerken unutulmayacak bir sofra kurmaya ne dersiniz? 

Ribbon Flowers sizi yormamak için bir dekorasyon seti hazırladı ve benzersiz ürünleri bir araya getirdi. Bu setin içerisinde ihtiyacınız olan her ürün bulunduğu için ekstra düşünmenize ve çaba sarf etmenize gerek yok. Masanızın dekorasyonunu hiç yorulmadan pratik bir şekilde yapın ve bu güzel geceyi, sevdiklerinizle birlikte doya doya geçirin. 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


Benzer Makaleler
arama