çiçek ara sepet

Sukulent Green Luxe

Doğal saksıda ikili güzellik.

1395 TL

Sukulent Green Luxe

1395,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Sukulent Green Luxe

Zarif ve dekoratif bir çiçek tercihinde bulunmak istediğinizde akla gelen ilk seçenek daima Sukulent Green Luxe olmalı!

Yaşam alanınızda bir sukulente ihtiyacınız varsa zarif bir seçimle ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz. Bu kusursuz sukulentle sadece kendi yaşam alanınızı da değil sevdiklerinizin ortamını güzelleştirecek bir deneyime kapı aralamanız mümkün. Peki, Ribbon Flowers’ın sizlere sunduğu bu harika sukulenti özel kılan detaylar neler? Şimdi sukulent ve dekoratif güzelliklerle alakalı sizlere neler vaat ettiğimize bir bakalım!

Sukulent, ortama zarif bir dokunuş yapmak adına tercih edebileceğiniz seçeneklerden sadece bir tanesi. Yeşilin farklı tonlarını yakalamanızı sağlarken aynı zamanda kusursuzluğun da ön plana çıkışına imkân tanır. Küçük bir saksı içerisine yerleştirilebileceği gibi büyük dekoratif saksılarda da ortama değer katar!

Beton oval saksı içinde bir adet Aloe Tiki ve Crassula kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kusursuz Bir Seçim: Sukulent Green Luxe

Sukulent ile ister kendi yaşam alanınızı ister sevdiklerinizin yaşam alanını bambaşka bir seviyeye taşımak istemez misiniz? O halde ne tür seçimler yapabileceğinize karar verin ve kusursuzluğa kapı aralamayı da tercih edin.

Sukulent Green Luxe sıradan bir sukulent alternatifinden ziyade oval bir saksı içerisinde Aloe Tiki ve Crassula kullanılarak hayata geçirilen bir seçenek. Görsel anlamda herkesi memnun edecek bir seçenek olması kadar dekoratif olarak kullanılabilmesi de sukulentlerle alakalı en özel çözümlerden biri. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken tek husus satın alacağınız sukulentin bakımı olmalı. Çünkü geri kalan bütün detayları Ribbon Flowers ayrıcalığı ile sizlerle buluşturuyoruz.

İstanbul’da Çiçek Siparişi

Çiçek sipariş etmek ve kusursuz bir deneyim yaşamak istediğinizde öncelikle sipariş oluşturacağınız adresi belirlemeniz gerekir. Çünkü her siparişin sizin için sağlayacağı ayrıcalık aynı olmayacaktır. Ribbon Flowers ihtiyaç duyduğunuz kusursuzluğu ön plana çıkarırken kalitenin daima dikkat çekmesini sağlar. Çünkü çiçek sadece mutluluğu değil huzuru da getirir.

Sukulent Green Luxe siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra yola çıkan ekibimiz size özel bir çözümle çiçek siparişinizi tamamlar. Güler yüzlü ve hizmet standartlarını daima zirvede tutan ekibimizle size çiçek servis ediyoruz. Üstelik kaliteden yana tercih sunmayı da ihmal etmiyoruz.

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Genişlik: 20 cm x 10 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama