çiçek ara sepet
Sukulent Garden Oval Luxe

Sukulent Garden Oval Luxe

Harika bir saksı ile tamamlanan sukulentlerle sevdiklerinize minyatür bir bahçe hediye edin.

1695 TL

Sukulent Garden Oval Luxe

1695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Sukulent Garden Oval Luxe

Zarif ve ilgi çekici bir seçenek için Sukulent Garden Oval Luxe tercihinde bulunmak ister misiniz?

Sukulent, aksesuar olarak kullanılmak istenen en ideal alternatiflerden bir tanesidir. Çiçeklerden farklı olarak hem zarif hem de her ortama ayak uydurabilecek özellikleri bulunan sukulent ile alakalı siz de kaliteli bir seçim yapmaya ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek ve dekoratif beklentilerinizi karşılayacak olan sukulent için ayrıcalıklara kapı aralayın!

İster salonda ister mutfakta ister evin bir başka alanına koyacağınız Sukulent Garden Oval Luxe sayesinde doğru bir seçim yapmak olası. Üstelik seçeceğiniz sukulentin renk konusunda sunduğu kusursuzluğu da göz ardı etmemeniz gerekir.

Oval beton saksı içinde 6 adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Zarafetin Simgesi: Sukulent Garden Oval Luxe

Aydınlık ortamlarda kusursuz bir görünüme kavuşacak olan sukulent sayesinde beklediğiniz kaliteyi elde edebileceksiniz. Zarif ve oval bir saksı içerisine oturtulmuş olan bu harika seçenekle ideal bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Satın almak istediğiniz çiçeğin ne tür özelliklere sahip olması gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Öncelikli amacınız dekoratif ve kaliteli bir seçenek olarak değerlendiriliyorsa Sukulent Garden Oval Luxe doğru bir seçim olarak kabul edilmelidir.

Zarif, görsel anlamda tatmin edici ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak olan bu çiçekler sayesinde kusursuzluğu yakalamalısınız. Standartların ötesinde bir seçenek olan sukulentle çiçek siparişi vermek sandığınızdan çok daha keyifli geçecek!

Ribbon Flowers ile Sipariş Ayrıcalığı

Çiçek siparişi vermek istediğinizde oval bir saksıya oturtulmuş sukulent tercihinde bulunma hayaliniz olmayabilir. Ancak Ribbon Flowers olarak bu konuda alternatifleri sunarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeye gayret gösteriyoruz. Siz de bu konuda en başarılı seçenekleri yakalamak adına hemen harekete geçmek ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece sipariş sürecinde taleplerinizi detaylı bir şekilde iletmek!

Ribbon Flowers olarak İstanbul içerisinde aynı gün teslim alternatiflerle beklentilerinize cevap veriyoruz. Kalite, konfor ve çok daha fazlasını sağlarken dekoratif bir ürünle buluşmanızı da önemsiyoruz. Çiçek sipariş ederken doğal ve kaliteli bir seçenek olarak sizin de tercihiniz Sukulent Garden Oval Luxe’ten yana olmalı!

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Genişlik: 20 cm x10 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama