çiçek ara sepet

Sevginizi 101 Gül İle Gösterin

 

Aşkını ifade etmek isteyenler için çiçeklerden güzeli var mıdır? Yüzyıllardır hemen hemen her kültürde ve toplumda aşkın sembolü olmuş kırmızı güller ile sevdiğiniz insana romantik bir sürpriz yapabilirsiniz.  

Güller renklerine ve hatta sayılarına göre de faklı anlamlar ifade eder. Bu yüzden sevdiğiniz insana hangi amaçla ne tür gül hediye etmeniz gerektiğini önceden belirlemeniz yararlı olacaktır. Örneğin kırmızı güllerden farklı olarak beyaz güller saflığı, mor güller ise ilk görüşte aşkı ifade eder.

Güllerin sayılarına göre de farklı anlamlara gelebildiğinden bahsetmiştik. Özellikle 101 gül en çok tercih edilen hediyelerden biridir. 101 gül anlamı en çok merak edilenlerden biridir. Sevdiğiniz insana hediye edeceğiniz 101 gül buketi, onun sizin için dünyada tek olduğunu ve ikinizin birbiriniz için yaratıldığını ifade eder. Yani kısaca, 101 tane gül “seni seviyorum” demenin en güzel yollarından biridir.

101 adet gül buketi kız isteme, nişan, evlenme teklifi ve Sevgililer Günü’nde en çok tercih edilen hediyelerdendir. Aynı zamanda 100 gül de özel bir anlama sahiptir. Sevdiğiniz insana hediye edeceğiniz 100 adet gül, yaşlanıncaya kadar onunla birlikte olmak istediğinizi ifade eder. 100 gül buketi ile aşkınızın ebedi olduğunu anlatabilirsiniz.

100 adet gül buketi ve 101 adet gül buketi için RIBBON’ın taptaze çiçeklerle hazırladığı ürünlere göz atabilirsiniz. Sipariş oluşturabilir ve aynı gün teslim alarak sevdiklerinize harika bir sürpriz yapabilirisiniz.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama