çiçek ara sepet
Its a Boy Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

Its a Boy Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

Bebek tebriği için özel tasarladığımız, örgü tavşan hediyeli, leziz çikolatalar ve taze çiçeklerle hazırlanan 'It's a boy' kutu orjinal ve farklı hediye arayanlar için.

4495 TL

Its a Boy Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu

4495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

It's a Boy Hediye Kutusu

Çocuk bekleyen yakınınız ya da eşiniz için tebrik hediyesi için en ideal seçenek; It's a Boy Hediye Kutusu olacak!

Çocuk, ailenin mutluluk kaynağı olarak bilinirken bebek bekleyen sevdikleriniz için hediye kutusu bu mutluluğu kat be kat arttırır. Hediye göndereceğiniz kişi bir yakınınız ya da eşiniz olabilir. Erkek çocuğun haberini almış olmanın heyecanını yaşatacak bu hediye ile harika bir anıya da olanak tanıyabileceksiniz. It's a Boy Hediye Kutusu sayesinde çiçek, çikolata ve sevimli bir maskot hediye etmenin ayrıcalığını ön plana çıkarın. Mutluluğu farklı bir şekilde paylaşabiliyor olmanın ayrıcalıklarına kapı aralamanın şimdi tam zamanı!

Gri renkte pleksi kutunun bir bölmesinde mavi beyaz çiçeklerle hazırlanmış bir aranjman bulunmaktadır.

İkinci bölmede gri beyaz renkte örgü tavşan hediyesi bulunmaktadır.

Kutunun diğer bölümünde yana doğru kaydırıldığında açılan, 'It's a boy' not kartlı şeffaf kapağın içinde 18 adet gümüş kaplı fındık krema dolgu ve bütün fındığın bir arada olduğu sütlü çikolata bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Ürünler hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Mutlu Habere Tebrik için It's a Boy Hediye Kutusu

Erkek çocuk bekleyen yakınlarınıza hediye takdim etmek için aceleci davranabilirsiniz. Bu mutlu haberi bir hediyeyle taçlandıracaksanız kesinlikle It's a Boy Hediye Kutusu seçmelisiniz. Duygusallığı ön plana çıkaracak, çikolata ile lezzeti yakalamanızı sağlayacak ve maskot ile enfes bir anıya kapı aralayın.

Ribbon Flowers olarak mutluluğunuzu paylaşmayı amaçlıyor ve size özel bir seçenek sunuyoruz. Erkek çocuğun aileniz ya da arkadaşlarınız için ortaya çıkardığı mutluluk dolu anlara harika bir hediyeyle katkı sağlayın. Mavi rengin farklı bir tonunu yakalamanızı sağlayan üstelik anlamıyla da sizleri tatmin eden bu hediyeyi seçmek sizin için çok isabetli bir karar olacak. Sevimli ve anlam dolu bu hediye kutusu ile kusursuzluğu yakalamaya hazır olun!

Ribbon Flowers ile Hediye Ayrıcalığı
İstanbul’da aynı gün teslimat hediye seçeneklerinden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? Ribbon Flowers olarak beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerle kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz! It's a Boy Hediye Kutusu gibi çok özel ve anlam dolu hediyeyi taze bir şekilde hazırlıyor ve aynı gün teslimat seçeneği ile sevdiklerinizle buluşturuyoruz.

İstanbul içi aynı gün teslimat fırsatlarını bütün ilçe ve semtler için sunarak mutluluğu paylaşmanın ayrıcalıklarını sizlere sunuyoruz. Özellikle de hızlı teslim talep eden müşterilerimiz için mutluluğu yakalamaya odaklanıyoruz. Siz de It's a Boy Hediye Kutusu sayesinde hediyenin yaşamınıza getireceği farklılığı hissetmek adına hemen harekete geçmelisiniz.

Boyut
boyut

Deluxe Kategorimizde yer alan;

"Its a Boy Yenidoğan Bebek Tebrik Çikolata Hediye Kutusu"

Büyük Boy çikolata hediye kutusudur.

21cm x 21 cm Yükseklik 7 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.