çiçek ara sepet
Harper Pastel 7 Pembe Gül 7 Beyaz Gül 3 Şakayık Gelin Buketi

Harper Pastel 7 Pembe Gül 7 Beyaz Gül 3 Şakayık Gelin Buketi

Hayallerinizi süsleyen o çok özel gelin çiçeğini sizler için tasarladık..

Beyaz pastel tonlarda mis kokulu şakayıklar ve  zarif güller hazırlanan naif bir gelin buketi. En özel gününüzü unutulmaz bir güzellikle saracak bir el buketi.

 

11995 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Harper Pastel 7 Pembe Gül 7 Beyaz Gül 3 Şakayık Gelin Buketi

Pembe ve beyaz ithal ekvator gülleri, harper güller, kahala güller, beyaz şakayıklar, pembe top anastasyalar ve mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış muhteşem bir pastel gelin buketi...

Gelin buketlerimiz, zarafetin ve güzelliğin tam bir yansımasıdır. Size özel olarak seçilen çiçekler, renkler ve dokunuşlarla tasarlanır. Her buket, düğün temanıza ve kişisel tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Dilerseniz; gelin buketinizin süsleme ve kurdele gibi detayları için kendi gelinlik kumaşınızdan ya da dantellerinden getirebilirsiniz.

Düğün&Nikah tarihinizden ortalama bir hafta önce sipariş vermenizi rica ederiz.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın içerisindeki çiçekler mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Siz de düğününüzde unutulmaz bir etki yaratmak için gelin buketimizi seçin. Hızlı ve güvenli online sipariş sistemimizle kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Her adımda sizinle birlikteyiz, her detayı kusursuz hale getirmek için buradayız.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama