çiçek ara sepet
Grand Deluxe Oval Çelenk

Grand Deluxe Oval Çelenk

Grand Deluxe Oval Çelenk

28995 TL

Çelenk Üzerine Yazılmasını İstediğiniz Metin:
20
Karanfil Rengi Seçimi:

Yazı Fontu Seçimi:

Grand Deluxe Oval Çelenk

28995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Özel günlerin vazgeçilmez eşlikçisi çiçekler, kokusu ve estetik görüntüsüyle ortamın atmosferini canlandırır. Davetlerde ve etkinliklerde tercih edilen çiçek çelenk, bir veya birkaç çeşit çiçeği bir araya getirerek oluşturulan büyük buketlerdir. Saygı ve sevgi anlamını taşıyan bu yapılar, birçok çiçek buketi gibi estetik ve hoş kokulu olmasının yanında etrafına canlılık veren bir nitelik taşır.

Özel Günlere İmzanızı Atın: Grand Deluxe Oval Ferforje Çelenk

Grand Deluxe Oval Ferforje Çelenk, klasik çelenk buketi tasarımlarından farklıdır. Özel olarak yapılan ferforje çerçevenin üzerine konumlandırılmış taze çiçekler ile süslenen yapı, bu yönüyle hem lüks hem de estetiktir. Davet ve etkinliklerde sevdiğiniz kişilere göndermek için tercih edebileceğiniz tasarımı, üzerine yazmak istediğiniz notla birlikte iletebilirsiniz.

Grand Deluxe Oval Ferforje Çelenk İçin Kullanılan Çiçekler

Çiçek çelenk, mevsiminde ve taze karanfiller kullanılarak oluşturulur. Her biri özenle yetiştirilen lüks ve kaliteli karanfil buketlerini, gold detaylı ferforje çerçevede bir araya getiren bu yapıda birden çok renk seçeneği bulunur. Ürün üzerinde kullanılan karanfilleri isterseniz;

  • Pembe,
  • Beyaz,
  • Fuşya, 
  • Kırmızı renklerde tercih edebilirsiniz. 

Gönderileceği etkinlik ve ortamın konsepti ile uyumlu olacak şekilde buluşturulan çiçekler, estetik ve sade bir tasarımla sunulur. Düğün, nişan, doğum günü gibi birçok etkinlikte tercih edebileceğiniz bu yapıyı tanıdıklarınıza veya sevdiklerinize güzel bir jest olarak gönderebilirsiniz.

Grand Deluxe Oval Ferforje Çelenk Boyutu Nasıldır?

Karanfil çelenk, oldukça büyüktür. Grand boy olarak geçen ürün, 65*90 cm uzunluğundadır. Bulunduğu ortamda fark edilebilir bir yapıya sahip olan çelenk, çerçeve kalitesi ve çiçeklerin tazeliği ile dikkat çeker. Canlı ve bakımlı bitkiler kullanılarak oluşturulan büyük boy ürün, uzun süre tazeliğini bozmadan estetiğini korur.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

Grand Deluxe Oval Ferforje Çelenk;

Grand Boy bir çelenktir. 

65*90 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama