çiçek ara sepet
Grand Deluxe Kalp Çelenk

Grand Deluxe Kalp Çelenk

Grand Deluxe Oval Çelenk

34995 TL

Çelenk Üzerine Yazılmasını İstediğiniz Metin:
20
Gül Rengi Seçimi:

Yazı Fontu Seçimi:

Grand Deluxe Kalp Çelenk

34995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Hoş kokusuyla özel günlerin vazgeçilmezi olan çiçekler, kalpli çelenk içerisinde estetik bir görünüm oluşturur. Etkinlikler ve özel günlerde ortamın enerjisini yükseltir. Bir veya birkaç çeşit çiçeğin bir araya gelmesiyle oluşan büyük buketler, çelenk olarak adlandırılır. Hoş kokusu ve estetik görünümüyle saygı ve sevgiyi yansıtan çelenkler, bulundukları ortama ferahlık ve canlılık katar.

Grand Deluxe Kalp Ferforje Çelenk İçin Kullanılan Çiçekler

Çiçek çelenk, özenle yetiştirilen taze güller kullanılarak oluşturulur. Güller, dünyanın her yerinde sevdiklerimize duygularımızı ifade eder. Kalp formundaki ferforje çerçeve içerisinde bir araya getirilen çiçekler, duygularınızı ifade etmenizi sağlayan bir tasarımdır. Çiçeklerde farklı renk seçenekleri bulunur. Gül çelenk üzerinde;

  • Beyaz,
  • Pembe,
  • Lila, 
  • Somon,
  • Kırmızı renklerde çiçek tercih edebilirsiniz. 

Dilediğiniz davet ya da etkinliğe uygun konseptte hazırlanan güller, sade ve hoş bir tasarım oluşturur. Doğum günü, nişan ve düğün gibi birçok organizasyonda tercih edebilir, sevdiklerinize zarif bir hediye gönderebilirsiniz. 

Grand Deluxe Kalp Ferforje Çelenk Boyutu Nasıldır?

Gül çelenk oldukça büyük formdadır. 80*70 ölçüleri ile grand boy olarak adlandırılır. Kullanıldığı ortamda boyu ve estetik görünüşü ile fark edilebilir niteliktedir. Üzerinde kullanılan bakımlı ve canlı bitkiler uzun süre tazeliğini korur. Ferforjenin dikkat çekici ve kaliteli tasarımı, çiçeklerin özenle seçilerek hazırlanması, özel günler için idealdir.

Grand Deluxe Kalp Ferforje Çelenk Nerelerde Kullanılır?

Grand Deluxe Kalp Ferforje Çelenk, tasarımı ve üzerinde kullanılan çiçekler ile klasik çelenklerden farklıdır. Sevdikleriniz için;

  • Doğum günü,
  • Açılış,
  • Düğün ve nişan törenlerinde özel olarak tercih edebilirsiniz. 

Bu organizasyonlardan her birinde sevdiğiniz kişilere üzerinde yazmasını istediğiniz notlarla birlikte gönderebilirsiniz. Göz alıcı duruşu ile her ortamı güzelleştirir.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

Grand Deluxe Kalp Ferforje Çelenk;

Grand Boy bir çelenktir. 

80*70 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama