çiçek ara sepet

Ebedi Aşkın Sembolü: 1001 Kırmızı Gül

Sevdiğiniz insana “seni seviyorum” demenin en özel yollarından biridir ona çiçek hediye etmek. Özellikle de renginden rengine, sayısından sayısına anlamca farklılaşan güller… Güller her zaman zarif ve zengin görünümlü, derin anlamlar barındıran bir çiçek olmuştur.

Güller renklerine ve sayılarına göre farklı anlamlar taşır. İlk buluşmada karşı taraf vereceğiniz bir adet gül, heyecan duyduğunuz anlamına gelir. Üç gül de çiftlerin birbirlerine en çok hediye ettiği sayıda güllerdendir. 101 adet gül aşkınızın tek ve biricik olduğunu ifade eder. Peki ya 1001 adet gül?

1001 gül buketi, sevdiğiniz insana hediye edebileceğiniz en özel hediyelerden biri hiç şüphesiz. Aşkınızın sonsuz ve sürekli olduğunu 1001 kırmızı gül ile ifade edebilirsiniz. Yani sevginizin ucu bucu olmayan bir sınırı olduğu anlamına da geliyor.

RIBBON olarak, sevdiğiniz insana yapacağınız romantik sürprizleri sezonun en taze, tamamı ithal olan çiçekleriyle güzelleştiriyoruz. 1001 gül buketi siparişinizi, teslim tarihinden bir hafta önce oluşturabilirsiniz.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama