çiçek ara sepet
Deluxe Yuvarlak Çelenk

Deluxe Yuvarlak Çelenk

Deluxe Yuvarlak Çelenk

24995 TL

Çelenk Üzerine Yazılmasını İstediğiniz Metin:
20
Karanfil Rengi Seçimi:

Yazı Fontu Seçimi:

Deluxe Yuvarlak Çelenk

24995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Dekorasyon alanında sıkça kullanılan ferforje, demirin şekillendirilmesi ile oluşan bir malzemedir.  Farklı çiçek aranjmanları, tasarlanan bu ferforjeler üzerine yerleştirilir. Böylelikle gösterişli bir dekor ürünü olan ferforje çelenkler ortaya çıkmış olur. 

Deluxe yuvarlak ferforje çiçek çelenk herkesin beğeneceği güçlü ve kaliteli tarzda tasarıma sahip bir üründür. Sevdiklerinizi mutlu etmek ya da şaşırtmak için tercih edebileceğiniz bu ürün şık ve gösterişli tarzı ile bulunduğu yeri zenginleştiren bir sanat eseridir.

Deluxe Yuvarlak Ferforje Çelenk için Kullanılan Çiçekler

Deluxe yuvarlak çelenk birden fazla renk seçeneğine sahip taze günlük karanfiller ile tasarlanmaktadır. Mis gibi kokusuyla lüksün ve şatafatın göstergesi olan bu karanfil çelenk, sevdiklerinizin özel günlerinde onlara verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir.

Karanfiller; aşkın, sevginin ve özlemin sembolüdür. Taptaze günlük ve mis kokulu karanfillerden oluşan deluxe yuvarlak ferforje çelenk ile uzaktaki sevdiklerinize sevginizi, özleminizi ve onları ne kadar çok önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Deluxe yuvarlak ferforje çelenk belirli düzen ve ritme sahip çiçeklerinin ortaya çıkardığı cümbüş ve kalitesi ile gören gözlere ilham veriyor.

Deluxe Yuvarlak Ferforje Çelenk Hangi Özel Günler için Uygundur?

Deluxe yuvarlak ferforje çelenk ile sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz yerler oldukça çeşitlidir. Bunlardan bazıları;

  •  Düğünler,
  •  İşletme Açılışları,
  •  Konferanslar,
  •  Nişan törenleri,
  • Cenazeler gibi organizasyonlardır. 

Bu merasimlerin her birinde kaliteniz ile adınızdan bahsettirmek istiyorsanız; deluxe yuvarlak ferforje çelengi gönül rahatlığıyla hediye olarak gönderebilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşıyor ve arkadaşınızın organizasyonuna katılamıyorsanız, şık tasarımıyla sizi en iyi şekilde temsil edecektir.

Deluxe Yuvarlak Ferforje Çelenk Boyutu Nasıldır?

Deluxe yuvarlak ferforje çelenk 70 cm çapında yuvarlak şeklinde tasarlanmış bir üründür. Büyük çelenk kategorisinde değerlendirilmektedir. Göz alıcı yuvarlak çelenk tasarımı, aranjmandaki karanfillerin tazeliği ve sıradışı şatafatı sayesinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Boyut
boyut

Luxury Koleksiyonumuzda yer alan

Deluxe Yuvarlak Ferforje Çelenk;

Büyük Boy bir çelenktir. 

Çap 70 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama