çiçek ara sepet

Cumhuriyetin 100. Yılı Koleksiyonu | Atatürk'ün En Sevdiği Çiçek

29 Ekim 1923’te başlayan aydınlanma çağımız, bu yıl cumhuriyetimizin 100. Yılı ile taçlanıyor.

Türkiye Cumhuriyeti, 29 Ekim 1923'te ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilan edildi. Bu ilan, Türk halkının yüzyıllardır süren özgürlük ve bağımsızlık mücadelesinin bir sonucuydu. Cumhuriyetimizin ilanı, Türk milletinin kendi kaderini tayin etme hakkını kazandığı ve modern bir devlet kurduğu bir dönemin başlangıcıydı.

Bugün ülkemiz, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünde, büyük bir gurur ve umutla geleceğe bakıyor. Cumhuriyet, Türk milletinin bir araya gelerek tarihi bir başarıya imza attığı bir dönemi simgeliyor. 100 yıl boyunca, demokrasi, özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi sürdürdük, büyük zorlukları aştık ve ulusal kimliğimizi daha da güçlendirdik.

Cumhuriyetin 100. yıl dönümü, Türkiye'nin başarılarını kutlama ve geleceğe daha da güçlü bir şekilde ilerleme fırsatını simgeliyor. Bu özel dönemde, Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile başlayan Cumhuriyet yolculuğumuzun Cumhuriyetin temel değerlerine bağlı kalarak daha aydınlık bir geleceğe, yeni vizyonlara doğru ilerlememizi hedefliyor.

 

RIBBON Flowers olarak, cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır bir koleksiyon hazırlamak istedik ve Atatürk’ün en sevdiği çiçek Kasımpatı ile birbirinden güzel tasarımlar yaptık.

Atatürk'ün çiçek sevgisi, onun sadece bir lider olarak değil, aynı zamanda bir doğa tutkunu olarak da hatırlanmasını sağlar. Onun sevdiği çiçekler, Türk halkının kalbinde ve bahçelerinde daima açmaya devam edecektir.

 

Pera 100. Yıl Özel Bordo Beyaz Kasımpatılı Buket

Atatürk’ün İstanbul’un en sevdiği yerlerinden biri olan Pera’dan ilham alarak hazırladığımız buketimiz; Atatürk’ün en sevdiği çiçek beyaz kasımpatı, gül ve krizantemlerden oluşuyor.

Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır gold ve bordo sarım kağıdı ile sararak, kırmızı kurdelemiz ile süsledik.

Sevdiklerinize, öğretmenlerinize hediye etmek, 29 Ekim günü Ata’mızın büstüne saygı ve minnet ile bırakmak için tercih edilecek en güzel çiçeklerden…

 

Vals 100. Yıl Özel Mini Gri Kutuda Bordo Şakayık

Atatürk’ün en sevdiği danslardan biri olan Vals’ten esinlendiğimiz bu zarif aranjman, bordo şakayıklardan oluşuyor. Asil bir görünüme sahip bu aranjman, hediye ettiğiniz kişide de aynı zarif etkiyi bırakıyor.

100. Yıl Özel Beyaz Kasımpatı Buketi

Cumhuriyetin aydınlık yüzünü temsil eden, Atatürk’ün en sevdiği çiçek kasımpatı’dan oluşan bembeyaz bir buket.

Bu özel günü coşkuyla kutlamak, Cumhuriyetimizin temel değerlerine bağlılığımızı göstermek ve geleceğe dair umutlarımızı paylaşmak için bir fırsattır. Cumhuriyetin ışığı ile çiçeklenmeye devam ediyoruz. Nice 100 yıllara!

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama