çiçek ara sepet

Çiçek Hediye Edilebilecek Özel Günler

Çiçek Hediye Edilebilecek Özel Günler:

Hediye almak, hepimize önemsendiğimizi hissettirir. Hatırlandığımızı, sevildiğimizi hissetmemizi sağlar. Kötü geçen bir günün ardından ya da kendimizi yataktan çıkamayacak kadar hasta hissettiğimizde bir buket çiçekle karşılaşmak her zaman daha iyi hissettirir. Özellikle de önemsediğimiz tarihleri, daha anlamlı kılar. Çiçekler hediye edilmek için klasik, naif ve gerçekten şaşmaz bir seçenektir. Bitkilerin hediye edilme tarihi milattan önceye dayanır. Şimdi sevdiklerimizi çiçekle şaşırtıp, mutlu edebileceğimiz özel günleri inceleyelim.

 

 

  •  Sevgililer Günü:   

    

Lila Güller Buketi

 

Aşkımızı ifade etmenin en naif yoludur çiçek. Hep taze ve sevgi dolu mesajlar verirler. '' Seni Seviyorum ! '' demenin en basit yoludur aynı zamanda. Dünyanın her yerinde gülün anlamı aynıdır, sevenlerin çiçeğidir. Ve sevdiğine en güzel hediyedir.

 

 

  • Anneler Günü:

 

        Lila beyaz buket                                   I Love You Mom Kutu için tıklayın.

 

Doğduğunuzdan itibaren sıcacık sevgisiyle eşsiz kokusuyla her zaman yanımızda olan her fırsatta bizimle büyük bir mutlulukla ilgilenen annelerimiz, aynı zamanda çiçeklerle ilgilenmeyide çok severler. Varlığımızla dahi mutlu olan bu güzel insanı, mutlu etmek için daha özel bir gün olamaz.

 

 

 

  • Babalar Günü:

   Bonsai Baby Zelkova

 

Babalar gününde çiçek alınır mı? Dediğinizi duyar gibiyim. Böyle bir kural yok. Babalarımızda çiçekleri çok severler. Mis gibi kokan ve rengarenk canlılar neden sevilmesin ki? Önemli olan nasıl bir çiçek hediye edileceğidir.

 

 

  • Doğum Günleri:

Happy Birthday Çikolata Turuncu 

 

En güzel özel günlerden biri olan doğum günlerinin olmazsa olmazlarından olan çiçekler sevginin en zarif göstergelerinden biridir. Ve aynı zamanda bir kutlama aracı olan bitkiler doğum gününde hediye ediliğinde '' Varlığına mutluyum '' mesajı vererek sevdiklerinizi çok özel hissettirir.

 

 

  •  Yılbaşı:

 

 

Pamuk Tarçın Aranjman

 

Yılbaşı zamanları sevdiklerimize iyi dileklerimizi iletmek için en doğru zamanlardan biridir. Birbirimize iyi dileklerde, gelecek zamanlar için güzel temennilerde bulunuruz. Ve bunu hediyeleşerek taçlandırırız. Sevdiklerinize uğur getiren bitkiler hediye ederek, tüm senelerinin güzel geçmesini istediğiniz mesajını verebilirsiniz.

 

 

  • Öğretmenler Günü

                   Krem Gül Çikolata Tepsi için tıklayın.              Turuncu Enerji Aranjmanı için tıklayın.

 

24 Kasım Öğretmenler günü, 1981 yılından bu yana her sene kutlanmaktadır. Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Öner Mustafa Kemal Atatürk'ün Millet Mektepleri'nin Başöğretmenliği'ni kabul ettiği gündür. Ve canımız öğretmenlerimize sevgimizi, saygımızı göstermemiz için en güzel gündür.

 

 

  •  Dünya Kadınlar Günü:

          Turuncu Sarı Kuru Buket için tıklayın.                          Pembe Lale Buketi için tıklayın.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadın haklarının temelli ortaya çıkmış olduğu gündür. Ve ülkemizdede kutlanan çok önemli ve özel bir gündür. Bu kadın hakları açısından bugünlere nasıl gelindiğinin hatırlanmasını sağlayan özel gün bir buket çiçekle taçlandırılabilir.

 

 

 

 

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama