çiçek ara sepet

RIBBON, Neslihan Torun Kaya’nın Yılbaşı Sofrasında Yer Aldı!

 

Sofra düzenleme tutkusunu yeni bir marka yaratarak geliştiren Neslihan Torun Kaya, markası Tables & Settings ile ALEM Dergisi’ne konuk olmuştu. Derginin yılbaşı sayısı için özel bir masa düzenleyen Neslihan Torun Kaya’ya, belirlediği konsepte uygun özel olarak tasarlanmış RIBBON çiçekleri de eşlik etti.

Sofra kurmanın kendisi için büyük bir tutku olduğuna değinen Neslihan Torun Kaya, pandemi döneminde yarattığı Tables & Settings markasına ek olarak sofra tekstili ihtiyacından doğan Haan’ı da müşterilerinin hizmetine sundu. Başlangıçta yalnızca kendisi ve yakınları için sofralar düzenleyen Neslihan Torun Kaya artık onlarca masaya ustalıklı dokunuşlarda bulunuyor.

Yeşil ve kırmızı tonlarını kullanarak zengin bir tasarıma imza atan Neslihan Torun Kaya, masada bereket, şans, sağlık, başarı gibi figürleri temsil eden objelere de yer verdi. RIBBON olarak çekime özel kuşburnu, nar, bordo gala ve anastasialar kullanarak hazırladığımız tasarım oldukça zengin bir kış aranjmanı olarak dikkat çekiyor.

Kış sezonunu temsil eden taptaze çiçekler kullanılarak hazırlanan aranjmanda, sofranın “bereket” konseptini destekleyen nar ön plana çıkarıldı. Petrol yeşili ile bordo rengin muhteşem uyumu, tercih edilen çiçeklerin de renkleriyle pekiştirildi.  

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama