çiçek ara sepet

RIBBON ile Yılın En Çarpıcı Lansmanı You Are The Flower

 

 

Yeni Ribbon Flowers çiçek stüdyomuzun açılışını sizlerle kutluyoruz!

Çiçek dendiğinde aklınızda ne canlanıyorsa, daha fazlasını sizlere sunacağımız yeni stüdyo açılışımızda sizleri bir arada görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Ribbon Team olarak, "You Are The Flower" mottosu özelinde; eşsiz bir açılış yapmanın heyecanıyla sizleri ağırlamak için hazırlanıyoruz.

Sizler için her şey en ince ayrıntısına kadar planlandık ve 2022 Eylül’ün son sıcak gününde Ribbon çiçeklerine odaklanmak için hazır hale getirdik.

28 Eylül Çarşamba günü özel davetliler eşliğinde gerçekleşecek lansmanımızı 2 oturum halinde düzenleyeceğiz.

 

Size Verdiğimiz Değeri Yansıtan Çiçeklerimizle İç İçe Eşsiz Bir Deneyim

Ribbon Flowers’ın sadece markasına değil, tüm çiçek tutkunlarına verdiği değeri çok iyi biliyoruz. Bu değeri yansıtmanın en güzel yolunu da yine çiçeklerde bulduk. 15:00’de başlayacak ilk oturumda, basın ve Ribbon’un sosyal medyadaki aynası olan  influencerları kokteylde ağırlıyor olacağız. Kokteyl 17:00 itibariyle özel davetlilerin teşrifiyle devam edecek. Ribbon çiçekleri her zamanki gibi parlarken, sevdiklerimizle birlikte olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. 

Özel Organizasyonumuz Sonbaharın Son Sıcak Günlerinde İçinizi Isıtacak

Yılın son güneşi gökyüzünden geçiyorken, tüm davetlileri Ribbon çiçekleri ile iç içe, enfes bir görsel şölen eşliğinde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. 

"You Are The Flower" Mottomuz ile Hazırladığımız Lansman Detaylarımız

Ribbon Flowers olarak lansmanımızın mottosunu #youaretheflower olarak belirledik. Tüm davetlilerimizin birer çiçeği anımsattığını biliyoruz, hissediyoruz. Bu mottoya ne kadar değer verdiğimizi göstermek, çiçek tutkunlarının ve Ribbon takipçilerinin bizler için ne kadar önemli olduğunu hatırlatmak için 28 Eylül’de lansmanımızda buluşuyoruz!
 

Birbirinden Şık Özel Çiçeklerle Hazırladığımız Rengarenk Kokteyller

 

Günün anlamını en güzel şekilde yansıtan, özel çiçeklerle hazırlanmış, rengiyle iştah açacak RIBBON kokteylleri tatmayı, çiçek tutkunlarıyla sohbet ederken bir bardak da yanınıza almayı unutmayın! 


 

Ribbon Çiçekleri Temalı Aperatifler

Ribbon çiçekleri temalı aperatifler, leziz atıştırmalıklar ve o güne özel hazırlanmış yiyecekler sizleri bekliyor. Etkinlik boyunca RIBBON’un birbirinden farklı workshop ve sürprizlerini takip ederken, özenle hazırlanmış bu yiyecekleri de ihmal etmemelisiniz!


 

Işıltınızı Yansıtacak "Flower Glam" Makyaj Etkinliği

İsteyen davetlilerimizin bir parçası olabileceği bu makyaj etkinliğinin teması “Flower Glam” olacak! Işığınızı, yüzünüzü ve Ribbon çiçeklerini aynı temada buluştururken, eşsiz güzelliğinize biraz ışıltı ilavesi yapmaya hazır olun! 

 

RIBBON'a Özel Dizayn Edilmiş Photo Booth ile 3D Bir Deneyim

Ribbon’un eğlenceli benzersiz flower hatırasını sosyal medyanızda paylaşabilmeniz ve çalışma masanızda ya da evinizinde buzdolabı üzerinde ölümsüzleştirebilmeniz için özel dizayn edilmiş RIBBON Photo Booth ile birbirinden güzel fotoğraf deneyimlerine hazır olun! 

 

Özenle Tasarladığımız Eşsiz Çiçeklerde Oluşan Mini Çiçek Atölyesi

Ribbon Flowers’ın lansmanında çiçek ritüeli olmaz mı? Tabi ki var! Lansman gününe özel olarak hazırlanan, Ribbon’un tüm renklerini ve mottosunu yansıtacak kadar büyük olmasa da davetlilerimizin merakla takip edeceği, mini çiçek atölyemizi ziyaret etmeyi unutmayın! 

 

Lansman Sonunda Sizler için Hazırladığımız Çiçek Temalı Hediyeler

Lansman sona erdikten sonra bile etkisinin devam edeceği, davetlilerimizin ve tüm çiçek tutkunlarının bu özel günü hatırlayacağı, itina ile hazırlanmış minik hediyelerimiz de sizleri bekliyor. Hediyelerimizin kopseptini söylemeyi mi unuttuk? Tabii ki çiçekler!

 

Ve Lansman Temamıza Özel Playlist'imizle DJ Performansı!

Lansmanımızda bulunan onca etkinlik ve aktivitenin yanı sıra bizlere eşlik edecek, yılın son güneşinde içimizi ısıtacak DJ performansı da bizleri bekliyor. Sadece gözlerimizin değil, kulaklarımızın da pasını silecek özel playlist ile Ribbon etkisini doruklarda hissedeceğiz!


 

Sizler için Özenle Hazırlandığımız Lansman Deneyimimiz 28 Eylül'de!

Hazırlığını yaparken heyecanlandığımız, her detayını özenle planladığımız ve en güzel Ribbon deneyimini özel davetlilerimizle buluşturmak için çabaladığımız açılışımızda, 28 Eylül saat 15:00 - 19:00 arası görüşmek üzere. 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama