çiçek ara sepet

RIBBON Etiler'deki Yeni Mağazasını Açılış Lansmanı ile Kutladı

 

Yepyeni bir enerji, yepyeni bir ruh, yepyeni ilhamlar ve yepyeni bir RIBBON tasarım stüdyosu!

Geçtiğimiz hafta 28 Eylül Çarşamba günü yaptığımız açılış lansmanımız büyük bir heyecanla gerçekleşti.

Konuklarımızın enerjisi ve neşesi ile güzelleşen büyük güne mağazamızın sıcacık bahçesi ev sahipliği yaptı.

X İletişim ile birlikte gerçekleştirdiğimiz davetimizin ilk seansı basın ve influencer camiasından oluşurken ikinci yarısında özel konuklarımız bizlere eşlik etti.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan lansmanımızda çiçeklerin rengarenk ve mis kokulu dünyasını misafirlerimize yansıttığımız #youaretheflower konseptimiz özel fotoğraf köşeleri, bahçe dekorasyonu, çiçeklerle özelleştirilmiş catering menüsü, çiçek makyajı ve çiçekli kokteyllerimiz ile şekillendi.

Çiçek Gibi Bir Davet

Özel birer çiçeği yansıtan davetlilerimiz #youaretheflower mottomuz ile birbirini tamamladı.

Yola çıktığımız bu motto ile konuklarımızı davet etmek için RIBBON’nın creatifliğinde bir davetiye hazırladık. Her birine öncesinde gönderdiğimiz özel paketimizde gerçek bir çiçek görünümünün ortasında ayna bulunan ve You Are The Flower yazan Ribbon ürünü tepsimiz, en özel çiçeklerden biri olan anthoryum ve davetiye mektubumuz yer aldı.

Dev Çiçekli Bir Karşılama

Davetlilerimizi RIBBON’da ilk önce dev çiçeklerden oluşan bir fotoğraf köşesinde karşıladık. Unutulmaz anların başlangıcını photo booth alanımızda bulunan fotoğrafçımız karşılama alanında fotoğrafladı. Davetin ilk seansında ağırladığımız basından ve influencerlardan oluşan konuklarımız fotoğraf köşemizde keyifli pozlar verdikten sonra mağazamıza doğru geçti.

 

Çiçeklerin Dünyasında Özel Bir Deneyim

Misafilerimizi RIBBON’a girdikleri andan itibaren birbirinden eşsiz çiçek seçkimiz ile şaşırttık. Her zaman mevsimin en özel, en taze çiçeklerinden oluşan seçkimizde sonbaharın temsilcileri king protealar, rengarenk banksialar, farklı formları ile dikkat çeken lucaslar, görenleri hayran bırakan galaksi laleler, kokuları ile büyüleyen şakayıklar, pastel güzellikleri ile ortancalar ve çok daha fazlası mağazamızı gezenleri etkiledi.

  

 

  

 

The Food Project ile Çiçekler Açan Lezzetler

Lansmanımıza özel olarak @foodprojectistanbul tarafından hazırlanan catering menümüz hem lezzet hem görünüm olarak görenleri büyüledi. Yenilebilir çiçekler ile hazırlanmış lezzetler konseptimizi yansıtan en güzel detaylardan biriydi. Konuklarımız için tüm gün boyu yinelenen atıştırmalıklarımız tropical meyveler ve eşsiz çiçekler ile sunuldu.

RIBBON’a özel olarak hazırladıkları ve zarif çiçekleri ile sunulan Lavanta ve Çam kokteylleri hem göze hem damağa hitap edenler arasındaydı.

 

Çiçekler ile Parla

Etkinlik boyunca gelen konuklara ‘’flower glam’’ teması ile yola çıktığımız çiçek makyajı uyguladık. #youaretheflower mottomuzu hissetmelerini amaçladığımız makyajlarda galaksi laleler, anastasyalar, çardak güller, ortancalar, papatyalar ve glam dokunuşlar ile benzersiz görünümler yakaladık. Renkli fotoğraf karelerine yansıyan bu harika makyajlar tüm davetlileri neşelendirdi.

 

İkinci photo booth alanımızda RIBBON’ın benzersiz çiçekleri içerisinde yer almalarını amaçladık. Ortada bir güneş gibi parlamalarını istediğimiz fotoğraf köşemize ilgi yoğundu. Sosyal medya hesapları için yaratıcı içerikler oluşturulacak özel bir konsept olan 3D photo booth tasarımımız deneyimleyenlerden beğenileri topladı.

Günün Konseptini Yansıtan Playlistler – DJ Performans

Bu çok özel günde en önemli noktalardan biri de müziklerimizdi. DJ @nazlivar özel seçkisi ile tüm gün bize eşlik ederken yılın son güneşli gününde şarkılar içimizi ısıttı. Konseptimize özel hazırlanan şarkılar ile lansmanımız hem göze hem kulağa hitap etti.

Bizden Size Birer Çiçekli Hatıra

Lansmanımızın sonunda bizimle bu keyifli heyecanı paylaşan davetlilerimize RIBBON özel tasarımı olan anthoryum çiçeği şeklindeki magnetimiz, anthoryum ve fenix yaprağından oluşan mini buketlerimizi hediye ettik.

Çiçek dünyamızı yansıttığımız itinayla hazırlanan bu anlamlı hediye, #youaretheflower mottomuzu bir kez daha anımsatıp gün içinde her gün mutlaka defalarca gittiğimiz buzdolabının üzerinden bizi hatırlamalarını sağlasın istedik.

Bizim için birbirinden özel anlar taşıyan bu keyifli günde sevdiklerimiz ile birlikte olmak, yeni insanlar tanımak, markamızı tanıtmak ve onları da RIBBON ailesinin bir parçası yapmanın coşkusunu yaşadık.

Her detayını ilmek ilmek ördüğümüz, özenle tasarladığımız davetimizin heyecanı tüm gün bizimleydi. Şimdi sizlerden aldığımız sonsuz ilham ve güç yepyeni işlerimize yansımaya devam ediyor.

Bizimle olan herkese bir kez daha teşekkürler!

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama