çiçek ara sepet

Camdaki Kız Dizisi Afiş Çekimi Set Çiçeklerini Nasıl Hazırlıyoruz

 

Ribbon Floral Design House olarak, sadece sevdiklerinize hediye edeceğiniz buketler ve aranjmanlar hazırlamakla kalmıyoruz. İşimizin en sevdiğimiz yanlarından biri de pr organizasyonları, özel eventler, afiş çekimi ve dizi-film setlerinde güzel işler için etkileyici arka planlar hazırlamak…

Tematik olarak çalıştığımız bu tarz eventlerde verilmek istenen mesaj üzerine planladığımız yaratıcı kurguya en uygun çiçek ve bitki seçimlerini yaparak, tamamen el işçiliği ile yerinde ve incelikle çalışıyoruz.

Dizi ve filmlerin ilk tanıtım dönemlerinde yazılı ve dijital basına sunulacak fragmanlar ve fotoğraf çekimleri oldukça büyük önem taşıyor. Etkileyici arka planlar için çoğu zaman tercih edilen bir tema olan bitki ve çiçek kullanımı oldukça göz alıcı bir uygulama.

Rengarenk mevsim çiçekleri ve onlara eşlik edecek en doğru yeşillik eşleşmeleri temayı bir anda bambaşka bir noktaya taşıyabilir.

Ay Yapım’ın en başarılı yapımlarından biri olan her Perşembe Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Camdaki Kız dizinin hepimizin başladığı günden beri aşina olduğu dikkat çekici afişi Ribbon Flowers imzası taşıyor.

Bugünlerde severek izlenen, yeni bölümleri merakla beklenen dizinin başrol oyuncusu burcu biricik’in yer aldığı afiş panomuz hala beğeni toplamaya devam ediyor.

 

camdaki_kız_afiş

 

Baş rollerini Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan, Selma Ergeç, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Şerif Erol, Tamer Levent, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Engin Şenkan gibi güçlü isimlerin paylaştığı dizinin ilk tanıtımlarında herkesçe merak edilen birçok nokta olmuştu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun sevilen bir kitabından uyarlanması, Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ikilisinin bir önceki dizilerinde yakalamış olduğu uyum ve Burcu Biricik’in rol aldığı tanıtım fragmanları ve tanıtım afişleri günlerce konuşuldu.

Bizi oldukça heyecanlandıran ve yaratıcılığımızı tetikleyen camdaki kızın afişi, çekim platosunda 4 saat süren bir hazırlık ile tamamlandı.

Mistik ve doğal bir tema üzerine kurguladığımız afiş panosunda birçok türden çok sayıda çiçek ve bitki kullanıldı. Şakayık, ekvator gülleri, çardak güller, anthoryum, mavi diken, ortanca, orkide, anastasya ve egzotik yeşillikler ile hazırladığımız afiş çekimi panosu ekibimiz tarafından tamamen el işçiliği ile hazırlandı.

 

camdaki_kız_afiş

 

Bu keyifli panonun hazırlık aşamasını Instagram reels videomuzdan izleyebilirsiniz.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama

Size en son haberler ve güncellemeler için bildirimler göstermek istiyoruz.