çiçek ara sepet

Burçların Çiçekleri: Boğa Burcu

 

Zodyak’ın toprak grubuna dahil olan boğa burçlarının sezonundayız içinde bulunduğumuz bu günlerde.

Bu yazımızda Zodyak’ın hayvan sembollü burçlarından biri olan boğa burçlarından bahsedecek ve özellikle bir doğa aşığı olan bu burcun sevdiği çiçeklere odaklanacağız.

Yönetici gezegen Venüs olan boğa burçları, bu durumun karakteristik yansımalarına sahiptir. Sanatsal ve estetik yönünden oldukça gelişmiş bir anlayışları olan boğalar, hayatın güzelliklerini yaşamaya bayılırlar. Yaptıkları her işe estetik bir bakış açısı katarlar.

Toprak grubuna mensup olmaları sebebiyle maddiyata düşkündür boğa burçları. Maddi anlamda da keskin bir zekaya sahiptirler. Sabırlı ve skin olmalarıyla tanınan bu burcun insanları, pahalı olan çoğu şeyden hoşlanır. Para kazanmayı ise isteklerine ulaşmada önemli bir araç olarak görürler.

Eğer etrafınızda boğa burcu mensubu bir yakınınız varsa dikkatinizi çekmiştir mutlaka. Boğa burçları iyi hazırlanmış bir yemeğe bayılırlar.

Yemek yemek hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Birçok fraklı iş alanında başarı gösterebilen boğa burçları özellikle güzellik ve moda sektöründe ya da gastronomiyle alakalı iş kollarında yıldız gibi parlayabilirler.

Aile ve ev ortamına düşkün olan boğa burçları, ilişkilerinde gelip geçici hevesler yerine kalıcı olması arayışındadırlar.

Gelelim boğa burcu insanlarının en sevdiği çiçek ve bitkilere…

Daha önce de değindiğimiz gibi, boğa burçları tam anlamıyla birer doğa aşıklarıdırlar. Bu burcun insanları aynı zamanda renkli bir kişiliğe de sahip olduklarından canlı renklerdeki çiçekler de hoşlarına gider.

Özellikle pembe renkli güller ve laleler, boğa burcu sevdikleriniz için son derece hoş ve anlamlı bir çiçek hediyesi olacaktır. Laleler yaşama sevincini ifade eden çiçekler olarak bilinirler. Sıcak kanlılıklarıyla ünlenmiş boğa burçları için bir buket lale son derece uygun olacaktır.

Bir diğer boğa burcu çiçeği ise karanfillerdir. Özellikle pembe renkli karanfiller boğa burcu insanlarını çok mutlu eder.

Boğa burcu sevdiklerinize hediye etmek için RIBBON ürünlerini keşfedin!

Candy Şeker Pembe Kutuda Pembe Laleler

Lolipop Galaksi Lale Pembe Lale Krizantem Buketi

Lilly Kalpli Beyaz Pembe Lale Buket

İsme Özel Vazoda Rengarenk Laleler

Luna Sarı Mavi Çiçekler Bahar Buketi

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama