çiçek ara sepet

BEGUM KHAN X RIBBON

 

Begüm Khan’ın sihirli çiçek dünyası “Begüm’s Botanical Garden” Ribbon çiçekleri ile canlandı.
Koleksiyonun yeni üyelerinden aldığımız ilhamla hazırlanan çiçek enstelasyonlarımız ürünlerin sergi alanlarını süslerken; çiçek atölyemiz ile konuklara baharı karşılayan, kişiye özel, broşlar hazırladık. 

 

Mücevher tasarımcısı Begüm Kıroğlu, Begum Khan ismini taşıyan markasının sevilen koleksiyonlarından ‘‘Begum’s Botanical Garden’’ ‘ın yeni üyelerini tanıttığı davet için özel bir enstelasyon ve workshop hazırladık.

Markanın çiçekler ile yarattığı farklı ürün seçkisi bizim de en büyük ilhamımız oldu. Begüm Khan mücevherlerinde bir diğer başrol oyuncusu böceklere ev sahipliği yapan çiçeklerin birbiri arasındaki uyum doğanın farklı yansımalarını, renklerini ve formlarını kullanmamıza sebep olarak ortaya farklı sunumlar çıkırmamızı sağladı. 

Takı tasarımlarının da çiçekler ile olan uyumuna dikkat ederek, markanın kurumsal renklerine de uyum gösterecek çiçekler seçtik. Öne çıkarılan yeni tasarımların sergilendiği vitrin tam anlamıyla Begum’s Botanical Garden’ı temsil etsin istedik.

Nişantaşındaki BEGUM KHAN mağazasında gerçekleşen etkinlikte mücevherlerin sergilendiği vitrin için fuşya ve pembe renkli karanfiller ile özel bir sunum hazırladık. Çiçeklerin aralarına takıların sergileneceği yuvarlak neon pembe platformlar yerleştirdik.

 

Mağaza içerisinde bulunan Begüm Kıroğlu’nun Bangkok’tan getirdiği yaprak formlu objelerin üzerine gerbera ve anthoryum çiçekleri ve kuru yaprakları boyama tekniği ile hazırlayarak bir enstelasyon yarattık.

  

Workshop alanında ise misafirler için hazırlanan özel bir çiçek tarotu bulunuyordu. Farklı personalar için hazırlanan kartlarda kişilik özelliklerine en uygun olanı seçerek kartında çıkan çiçek ile bir broş hazırlandı.

Neşeli, güçlü, hayalperest gibi karakter özellikleri yazan kartlarda bu özellikleri temsil eden papatya, gül, lotus gibi çiçekler bulunuyordu. Davetliler birkaç kart seçerek çiçeklerimiz ile çok hoş kombinler ortaya çıkardı.

 

Seçilen çiçekleri RIBBON ve BEGUM KHAN marka özel kurdeleler ile birleştirerek şık yaka çiçekleri hazırladık. Keyifli bir çiçek tarotu hissi veren bu keyifli workshopumuz katılımcıların dikkatini çekti.

 

Begüm Kıroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen davette RIBBON kurucumuz Buse Bayraktar Üçer, hem enstelasyonları hem de workshopu yönetti.

Benzersiz bir iş birliği olan eventte çiçeklerin dilinden kişiye özel hazırladığımız broşlar baharı karşılamanın en tatlı hali oldu.

 

Davetlilerin neşeli, keyifli seçimleri ile renklenen atölye alanımızda çiçeklerle hayallere ortak olmanın güzelliğini hissettik. Begum Khan mücevherlerinin yanında RIBBON çiçekleri ile hazırlanmış yaka broşlarımızın kombinasyonu yüzlerde kocaman gülümseyişler yarattı. Atölye alanında çiçeklerimiz ile doldurduğumuz masa, davette konuklar için rengarenk bir fotoğraf köşesine dönüştü.

   

Çiçeklerimizin mutluluk ve heyecan veren duygular hissettirmesini bir kez daha görmek bize yeni ilhamlar kazandırdı.

Bizimle olan herkese ve bu muhteşem davet ve ev sahipliği için Begüm Kıroğlu’na çok teşekkürler!

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama