çiçek ara sepet

Bahar Sofralarınızda RIBBON Çiçeklerine Yer Verin!

 

Çiçekler hayatımızın hemen her alanında önemli bir yere sahip. Pek çok farklı kullanıma sahip çiçekler, görsel bir şölenin kapılarını aralıyor. Çiçeklerin hayatlarımıza dokunması ve dokunduğu her yeri de güzelleştirmesi onları daha anlamlı kılıyor.


Çiçeklerin çok sayıda kullanım alanına sahip olduğundan bahsetmiştik. Bunlardan biri de sofralar. Sofralarınızda çiçeklere yer vererek harika sunumlara imza atabilirsiniz. Rengarenk bahar aranjmanları misafirlerinizi büyüleyecek!Baharın gelişiyle birlikte çevremiz renklenmeye ve hayat dolmaya başladı. En güzel bahar çiçekleri ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin yanı sıra, evinizde yer vereceğiniz taze çiçekler ile de yaşam alanlarınıza hoş bir atmosfer kazandırabilirsiniz.

Tables & Settings’in kurucusu ve tasarımcısı Neslihan Torun Kaya, markasının temellerini pandemi döneminde attı. En büyük tutkularından biri sofra düzenlemeleri olan Neslihan Torun Kaya, başlangıçta yalnızca kendisi ve yakınları için yaptığı düzenlemelerden sonra artık pek çok sofraya ustalıklı dokunuşlarda bulunuyor.

Son olarak RIBBON işbirliğinde bir bahar sofrası hazırlayan Kaya, tasarımında oldukça renkli bahar aranjmanlarına yer verdi. RIBBON’ın ilkbahar koleksiyonunda yer alan sezonun en güzel çiçeklerinden oluşan ürünlerle hoş bir ahenk yakalandı.

RIBBON tarafından özel olarak hazırlanan aranjmanda mavi krizantemlere, mor delfiumlara, turuncu lalelere ve ekvator güllerine yer verildi. Baharın en güzel renklerini içeren bu çiçekler ile sizler de kendi özel aranjman ve ürünlerinizi oluşturabilirsiniz. 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama