çiçek ara sepet

Acqua di Parma ve RIBBON Ortaklığında Çiçek Workshop’u Gerçekleşti!

 

Dünyaca ünlü, köklü bir geçmişe sahip İtalyan markası Acqua di Parma yeni ürünü Colonia CLUB’ı tanıttı. RIBBON ekibi olarak bizim de yer aldığımız etkinlik dün Momo Bebeköy'de harika bir katılımla gerçekleşti.

Öğle saatlerinde başlayan atölye, keyifli anlara sahne oldu. Duygu Özen, Doğa Bursalı, Nilay Yalçınkaya gibi isimlerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik, RIBBON’ın çiçek tasarımcılarından Buse Bayraktar Üçer anlatımı ile devam etti. Katılımcılar, sezonun taptaze RIBBON çiçeklerini kullanarak diledikleri gibi çiçek tasarımları yaptılar.

Yeni ürünü Colonia CLUB’ın tanıtımını gerçekleştiren Acqua di Parma, katılımcıların beğenisini topladı. Çiçek atölyesinde katılımcılar çiçekler ve çiçek tasarımı hakkında bilgi sahibi oldular. Markanın yeni ürünü ile uyum sağlamak üzere kullanılan çiçeklerin de sarı ve beyaz ağırlıklı olması tercih edildi. Papatya, mimoza, frezya, sarı erengül, bahar dalı, sarı ve beyaz vizyantuz, craspedia, wax, okaliptüs kullanılarak harika tasarımlar ortaya çıkarıldı.  

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama