çiçek ara sepet
Cherry Blossom + Ivy Cam Mum

Cherry Blossom + Ivy Cam Mum

Kiraz Çiçeği Sarmaşık Kokulu el yapımı mum ile sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapın. Kiraz çiçeği ve sarmaşığın dinginleştirici kokusu ile sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapın. Organik soya cam mum ürünümüz, hediyelik mum arayışınız için oldukça idealdir.

595 TL

Cherry Blossom + Ivy Cam Mum

595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Hemen hemen günümüzde birçok evde kullanılmakta olan mumların, bilinmeyen pek çok sırrı vardır. Ambiyansa yardımcı olan ve kokusuyla bilinçaltımıza zenginlik katan Cherry Blossom + Ivy Mum ise eskiye dönüş akımı ile Ribbon Flowers’ta sizlerle. Hem de nefis bir kiraz çiçeği kokusu ile…

Artık günümüzde birçok insan, aydınlatma ürünü olarak odalarında mumlara yer veriyor. Talep fazla olduğu için de dilediğimiz muma kolayca ulaşabiliyor, hatta onu kendimiz bile tasarlayabiliyoruz. İşte bu noktada Ribbon Flowers’tan dilediğiniz mumu seçebilir, hatta mumun kokusunu kendiniz tasarlayabilirsiniz.

 

El Yapımı Kiraz Çiçeği ve Sarmaşık Kokulu Mum

 

Kiraz çiçeğinin başta Asya olmak üzere birçok kültürde manevi bir değeri vardır. Diğer yandan kiraz çiçeği aşkı ve sadakati simgeler, narinliğin temsilcisidir. Bu yüzden birçok koku üreticisi ve parfümeri şirketi, kiraz çiçeği kokusu için büyük bir ilham olarak bahseder. Öyle ki neredeyse tüm ürünlerinde bu çiçeği kullanmaktadır. 

Sarmaşık bitkisi ise özellikle Çin bölgesinde yer alan ve yerel halk tarafından sıklıkla kullanılan bir bitkidir. Bağlılığın ve sadakatin bir arada bulunduğu sarmaşık yapısı gereği, sarıldığı yeri kolay kolay bırakmaz. Üstelik sarılamazsa ölür, kurur. 

İşte bu kadar derin anlamlara sahip bu iki bitkini gücü, Ribbon Flowers farkıyla sizlerle buluşuyor. 

 

Kiraz Çiçeği (Sakura) ve Sarmaşık Kokulu Soya Mumu 

 

Bu iki hoş kokunun harmanlanarak hazırlandığı Cherry Blossom + Ivy Mum sayesinde sevdikleriniz, yeryüzünün en güzel kokularından biri ile tanışmış olacak.  Ribbon Flowers’ın sizlere sunduğu bu hizmet ile yaşam alanlarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda hoş bir ışık kaynağı olan bu muazzam kokulu mumlara ulaşmak ise sadece bir tık ile mümkün.

 

Kiraz Çiçeği Nasıl Kokar?

 

Sonu görünmeyen bir yolun başındasınız ve yolun her iki tarafı da pembe yaprakları olan ağaçlarla kaplı. Birkaç adım attınız ve ılık bir rüzgâr esti. Rüzgârın beraberinde dalların ahenkli danslarına ve küçük pembe yaprakların savrulmasına şahit oluyorsunuz. Şimdi gözlerinizi kapatın ve hayal edin, hissettiğiniz kiraz çiçeği kokusu olacaktır.  

 

Kiraz Çiçeği (Sakura) ve Sarmaşık Kokulu Mumun Etkileri Nelerdir?

 

Güzel bir koku, kişiyi zinde tutacaktır. Yapılan araştırmalara göre güzel kokular, bilinçaltınızda sizi çocukluk dönemlerine götürür ve en güzel anılarınızı sizlere anımsatır. Kiraz çiçeği kokusu ise kişileri istemsiz romantik bir havaya sokmaktadır. Bunun yanı sıra ambiyansa da pozitiflik ve anlamlılık da yükler. Aynı şekilde kokular, günlük hayatta ve psikolojide birçok alanı etkiler. Kiraz çiçeğinin bu etkilerine bakmak gerekirse:

  • Kokularının çok hoş ve hafif olmasından kaynaklı kiraz çiçekleri, ambiyans oluşturmada sizlere çok yardımcı olacaktır.
  • İlkbahar çiçeği olması sebebiyle evinizde ilkbahar rüzgârları esmesine izin verecek, sizi stresten kurtaracaktır.
  • Birçok tütsü ürünlerinde kiraz çiçeği, aktif bir şekilde kullanılır. Bu koku sizlere peşi sıra gevşeme ve rahatlama getirecektir. 
  • Kiraz çiçeği ruha benzer, naif ve kırılgandır. Bu koku ruhunuzun arınmasına ve özgürleşmesine katkıda bulunacaktır.

Siz de Ribbon Flowers  sayesinde kendi özel mumunuzu tasarlayabilirsiniz. İnsanların koku dünyasını geliştirin ki kokular dünyayı zenginleştirebilsin.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama