çiçek ara sepet
Eucalyptus + Palm Cam Mum

Eucalyptus + Palm Cam Mum

Okaliptus ve Palmiyenin egzotik kokusu ile sevdiklerinize mis kokulu bir sürpriz yapın. Organik soya cam mum ürünümüz, hediyelik mum arayışınız için oldukça idealdir.

595 TL

Eucalyptus + Palm Cam Mum

595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Okaliptus kokusu, insanın enerjisini yükselten bir özelliğe sahiptir. Bu dinlendirici kokuyu sevdiklerinize hediye etmek için Ribbon Flowers kategorilerimizi ziyaret etmeyi unutmayın! 

Çok faydalı bir bitki olan okaliptusun kökeni Avustralya’dır. Günümüzde bu bitkiyle elde edilen ürünler, raflarda yerini almıştır. Bitki, kendine has güzel bir kokuya sahiptir. Bu okaliptus kokusu, insanın solunum yollarına iyi gelmesiyle bilinir. Yatıştırıcı özelliğinden dolayı kişinin motivasyonunu arttırır. 

 

El Yapımı Okaliptus Kokulu Mum

 

Sevdiklerinize güzel koku yayan bir mum hediye edebilirsiniz. Ribbon Flowers olarak size özel hazırladığımız bu mumları hemen almanız mümkün. Yoğun çalışan arkadaşınıza, annenize, eşinize veya sevgilinize onları ne kadar düşündüğünüzü göstermek için mum almak oldukça güzel bir seçenektir.

 

Okaliptus Kokulu Soya Mumu

 

Soya mumu, soya fasulyesinden elde edilen yağlarla yapılan bir mumdur. İçerisinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmaz. Üretim aşamasında herhangi bir hayvansal yağ kullanılmadığından vegan ürünler arasında bulunur. İçerisine çeşitli kokular yerleştirilebilir. Yakıldığı zaman etrafa mis gibi koku yayılır.

Avusturalya’da vakti geldiğinde açan okaliptuslar, mükemmel bir koku ortaya çıkarır. Soya mumlar arasında, Ribbon Flowers olarak okaliptus kokulu mumlar ürettik. Hediye olarak verebileceğiniz bu mumun büyüleyici bir etkisi vardır. Mum yakılınca etrafa yayılan koku sayesinde solunum yolları açılır. Ortamda bulunan kişiler, okaliptusun ferah kokusuyla dinlendiğini, sakinleştiğini hisseder.

 

Okaliptus Nasıl Kokar?

 

Bu mükemmel bitkinin kokusu, ferahlık veren naneye benzer. Nanenin sizde bıraktığı hissi düşündünüz mü? Tamamen taze ve serinleticidir. Okaliptus kokusu, başka harika kokularla da çok uyumludur. Narenciye, çiçeksi kokularla ortamın havasını değiştirir. İnsanların rahatlamasını sağladığından mumu yaktıktan sonra sanki masaj yaptırmış gibi bir hissiyat bırakır. Enerjisini yükseltmek istediğiniz kişilere bu harika mumu hemen Ribbon Flowers mağazamızdan alın!

 

Okaliptus Kokulu Mumun Etkileri Nelerdir?

 

Müthiş bir okaliptus kokusu bilindiği üzere harika etkilere sahiptir. İnsanın dinlenmesini, enerji vermesini sağlayan mumun daha birçok özelliği vardır. Bunları aşağıdaki listede görmeniz mümkündür:

  • Soğuk algınlığına yakalanan kişileri rahatlatır.
  • Mantar ve bakteri önleyicidir.
  • Kişilere pozitif duygular uyandıran bir özelliği vardır. 
  • Fresh bir ortam yaratır. 
  • Yakıldığı zaman ortamda bulunanları, rahatlatır ve sakinleştirir.

Tüm bu özelliklerinden dolayı Okaliptus Palm mum, sevdiklerinize alabileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Özellikle geçmiş olsun hediyesi olarak verilebilir. Tamamen bitkisel yollarla ürettiğimiz mumlarımızı Ribbon Flowers kategorilerimizde bulabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra verdiğiniz adrese okaliptus kokulu mumunuz ulaşır.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama