çiçek ara sepet

Special days for flower gift

Çiçek Hediye Edilebilecek Özel Günler

Hediye almak, hepimize önemsendiğimizi hissettirir.Hatırlandığımızı, sevildiğimizi hissetmemizi sağlar.Kötü geçen bir günün ardından ya da kendimizi yataktan çıkamayacak kadar hasta hissettiğimizde bir buket çiçekle karşılaşmak her zaman daha iyi hissettirir.Çiçekler ise hediye edilmek için klasik, naif ve gerçekten şaşmaz bir seçenektir.Bitkilerin hediye edilme tarihi milattan önceye dayanır.Şimdi sevdiklerimizi çiçekle şaşırtıp, mutlu edebileceğimiz özel günleri inceleyelim.

 

  •  Sevgililer Günü    

    

 

Aşkımızı ifade etmenin en naif yoludur çiçek.Hep taze ve sevgi dolu mesajlar verirler.''Seni Seviyorum!'' demenin en basit yoludur aynı zamanda.Dünyanın her yerinde gülün anlamı aynıdır, sevenlerin çiçeğidir.Ve sevdiğine en güzel hediyedir.
Lila Güller Buketi için linke tıklayın

 

  • Anneler Günü

 

Doğduğunuzdan itibaren sıcacık sevgisiyle eşsiz kokusuyla her zaman yanımızda olan her fırsatta bizimle büyük bir mutlulukla ilgilenen annelerimiz, aynı zamanda çiçeklerle ilgilenmeyide çok severler.Varlığımızla dahi mutlu olan bu güzel insanı, mutlu etmek için daha özel bir gün olamaz.

Lila beyaz buket için buraya, I Love You Mom Kutu için buraya tıklayın.

 

  • Babalar Günü

 

 

Babalar gününde çiçek alınır mı? Dediğinizi duyar gibiyim.Böyle bir kural yok.Babalarımızda çiçekleri çok severler.Mis gibi kokan ve rengarenk canlılar neden sevilmesin ki? Önemli olan nasıl bir çiçek hediye edileceğidir.

Bonsai Baby Zelkova için tıklayın.

 

  • Doğum Günleri

 

En güzel özel günlerden biri olan doğum günlerinin olmazsa olmazlarından olan çiçekler sevginin en zarif göstergelerinden biridir.Ve aynı zamanda bir kutlama aracı olan bitkiler doğum gününde hediye ediliğinde ''Varlığına mutluyum'' mesajı vererek sevdiklerinizi çok özel hissettirir.

Happy Birthday Çikolata Turuncu için tıklayın

 

  •  Yılbaşı

 

 

Yılbaşı zamanları sevdiklerimize iyi dileklerimizi iletmek için en doğru zamanlardan biridir.Birbirimize iyi dileklerde, gelecek zamanlar için güzel temennilerde bulunuruz.Ve bunu hediyeleşerek taçlandırırız.Sevdiklerinize uğur getiren bitkiler hediye ederek, tüm senelerinin güzel geçmesini istediğiniz mesajını verebilirsiniz.,

Pamuk Tarçın Aranjman için tıklayın

 

  • Öğretmenler Günü

24 Kasım Öğretmenler günü, 1981 yılından bu yana her sene kutlanmaktadır.Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Öner Mustafa Kemal Atatürk'ün Millet Mektepleri'nin Başöğretmenliği'ni kabul ettiği gündür.Ve canımız öğretmenlerimize sevgimizi, saygımızı göstermemiz için en güzel gündür.

Turuncu Enerji Aranjmanı için buraya, Krem Gül Çikolata Tepsi için buraya tıklayınız.

 

  •  Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, kadın haklarının temelli ortaya çıkmış olduğu gündür.Ve ülkemizdede kutlanan çok önemli ve özel bir gündür.Bu kadın hakları açısından bugünlere nasıl gelindiğinin hatırlanmasını sağlayan özel gün bir buket çiçekle taçlandırılabilir.

Turuncu Sarı Kuru Buket için buraya, Pembe Lale Buketi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest


arama