çiçek ara sepet
Sukulent Jungle Round

Sukulent Jungle Round

Sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yaparak mutlu edebileceğiniz mini bahçe

1595 TL

Sukulent Jungle Round

1595,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Sukulent Jungle Round

Kusursuz bir sukuletle ortamın kalitesini arttırmanın en ideal yolu Sukulent Jungle Round olacak!

Çiçeklerle yaşam alanınıza değer katmak ve kaliteden yana tercih kullanmak mı istiyorsunuz? Sukulent seçenekleri sayesinde size özel bir fırsata kapı aralayabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Kalite, görsel kusursuzluk ve dekoratif özellikleriyle fark yaratan sukulentler sayesinde beklediğiniz her şeye ulaşmanız mümkün olacak. O halde yapmanız gereken sadece ihtiyacınız olanı yakalamak adına harekete geçmek!

Farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Sukulent Jungle Round sayesinde sıra dışı bir alternatife kapı aralamanız mümkün. Özellikle de kusursuzluğu ön plana çıkarmanızı sağlayacak olan bir saksı tasarımına sahip olması bu sukulenti diğerlerinden farklı kılmayı başarıyor.

Yuvarlak beton saksı içinde Crassula, Haworthia ve bir kaç adet sukulent kullanarak hazırlanmıştır.

Sukulentler için direkt güneş almayan aydınlık ortamlar uygundur. Çok fazla suya ihtiyaç duymadan uzun süre yaşayabilirler. Toprağın nem ihtiyacına göre, püskürtme yöntemiyle sulama yapabilirsiniz.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki ailesinin farklı türleri kullanılabilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kaktüsler ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Zarif Bir Çözüm: Sukulent Jungle Round

Yaşam alanınıza değer katacak harika bir seçenekten fayda sağlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken sadece ortama ayak uyduracak alternatifleri seçmek. Sukulent Jungle Round hem görselliği hem de kaliteli bir çözüm sağlaması açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Farklı çiçek tarzlarını bir araya getirmesi kadar renklerin de ahengini yakalıyor olması sayesinde ön plana çıkar.

Zarafet ve kalite odaklı bir yaklaşıma olanak tanıması bu sukulent çeşidini özel kılar. Siz de kusursuz bir sukulent seçerek ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece zarif bir çözümle yaşam alanınıza değer katmak. Zarif bir saksı tasarımı ve farklı alternatiflerin bir araya gelmesi ile bu sukulent size kaliteden çok daha fazlasını vadedecek!

İstanbul’da Aynı Gün Teslimat

İstanbul’da çiçek sipariş etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Haftanın 7 günü çiçek siparişi verdiğinizde rengarenk ve hoş kokularla bezenmiş çiçekler adresinize kadar ulaşır. Üstelik bu çiçekleri özel kılan en önemli detaylardan bir tanesi taze ve doğal olmalarıdır. Siz de siparişinizi oluştururken bu konuyu dikkate almalısınız.

Ribbon Flowers, kaliteli çiçek alternatifleri sayesinde ihtiyaçlarınıza cevap verir. Üstelik kalite ve konfordan da taviz vermeyen yaklaşımı sayesinde kusursuzluğu sağlar. Size de uygun fiyat ve kaliteli çözümlerle harika bir çiçek satın almaktan başka bir şey kalmaz!

Boyut
boyut

Saksı Ölçü: 24 cm çap, 7 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama