çiçek ara sepet
Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera

Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera

Gümüş vazodaki yeşil simbidyum orkide ve devetabanı yaprağı ile hazırlanmış naturel bir aranjman. 

4395 TL

Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera

4395,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera

Çiçek tercihinde kusursuzluğun anahtarı Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera ile sizin oluyor!

Çiçeklerin büyülü güzelliklerini tercih etmek istediğinizde sizi bekleyen birbirinden farklı seçenek olduğunu vurgulamak gerekir. Bu konuda hem görsel hem de duyusal anlamda eşsiz olana sahip olmayı deneyin. Birbirinden farklı renkleri hoş kokular ve tasarımlarla sizlere sunan Ribbon Flowers, orkide monstera ile güzellikleri ön plana çıkarıyor. Renklerin eşsiz bir bütünlük sağladığı bu kusursuz çiçek aynı zamanda sevdiklerinizi mutlu edecek en ideal seçenek!

Gümüş cam fanus içinde 1 dal yeşil simbidyum orkide, 1 adet devetabanı yaprağı, boğa dikenleri ve yeşillikler bulunmaktadır. 

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Yeşilin en özel tonlarını kullanmanızı sağlayan bu kusursuz alternatif sayesinde siz de sevdiklerinize çok özel bir çiçek armağan edebileceğinizi unutmayın!

Gümüş Vazodaki Güzellik: Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera

Sıradan bir çiçek sipariş etmek istemiyorsanız güzellikleri ön plana çıkarabileceğiniz bir alternatif olarak Monstera ile güzelliklere kapı aralamalısınız. Özenle hazırlanmış olan bu çiçeğin özel bir vazoda takdim edilmesi de oldukça önemli. Gümüş renginin yeşil ile harmanlandığı bu enfes alternatif sayesinde siz de güzellikleri bir arada yaşama fırsatına sahip olabileceksiniz.

Orkide, devetabanı yatağı ve boğa dikeni ile zenginleştirilmiş bu çiçek kendi mevsiminin en özel alternatifleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Görsel anlamda sunduğu kusursuzluk kadar hoş kokuların da bambaşka bir seviyede olması sayesinde beklentilere cevap veriyor. Siz de bu kusursuz güzelliği keşfetmek istediğinizde vazoda yeşil orkide ayrıcalıklarına kapı aralamaya başlayın!

İstanbul’da Çiçek Siparişi Kalitesi

Çiçek siparişi konusunda beklentilere en iyi şekilde cevap verecek bir yaklaşım için Ribbon Flowers ayrıcalıklarından fayda sağlamak mümkün. Profesyonel bir bakış açısıyla hizmet sunan ekibimiz sizden gelen Top Vazoda Yeşil Orkide Monstera siparişlerini aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla sunuyor. Üstelik tercih ettiğiniz çiçeklerin kalitesi de bambaşka seviyelere ulaşmayı başarıyor.

Çiçek siparişinde üzerine düşeni yapan ekibimizle kaliteden yana taviz vermeden çözüm üretiyoruz. Kusursuzluğun ön planda olduğu bir hizmet sunarken güler yüzlü personel ile çiçekler konusunda da size çok değerli ayrıcalıklar vaat ediyoruz. O halde size sadece sevdiğiniz çiçeği tercih etmek ve sipariş oluşturmaktan başka bir şey kalmıyor!

Boyut
boyut

Vazo Boyu: 18 Çapı: 12 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama