• HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • TR | EN

Yeni İş Terfi Çiçeği

Fiyat Aralığı :


Hayatta bazen ufak tefek değişmeler yaşanabilir. İş hayatında da bu değişimler aktiflik gösterebilmektedir. Yeni iş yeri de bu yeniliklerin en üst listesinde yer almaktadır. Yakınınızda bulunan birileri yeni ve güzel şeyler yapınca ziyarette bulunmak, tebrikte bulunmak isteği ile dolar içiniz. Fakat yeni iş yeri olan birilerini ziyaret ederken tabii ki eliniz boş gidemezsiniz. Yeni iş yeri için en ideal olan hediye çiçeklerdir. Yeni iş yerleri için, özellikle de ofisler için özel olarak hazırlanmış olan çiçeklere Ribbon Flowers’ da rastlayabilirsiniz.

Yeni İş Yeri İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Yeni iş yerleri ziyareti için buket şeklindeki çiçekler genel olarak tercih edilmemektedir. İş yerine uygun olabilecek en iyi hediye, kutu biçiminde olan kaplara yerleştirilmiş olan çiçeklerdir. Üstelik bu tür çiçekler aksesuarlar ile de süslenmekte ve muazzam bir görüntüye bürünmektedir.  Ribbon Flowers’ da bulunan yeni iş yeri çiçekleri iş de tam da tarifini yaptığımız şekildedir.

Ofis Çiçeği

Barış zambakları, ofis çiçekleri arasında en çok tercih edilmesini devamlı olarak korumaktadır. Işık koşullarının yeterince olmadığı, yeterince hava olmayan ofis odalarında oldukça dirençli olabilecek olan barış zambakları ile ofisinizin havasını daha doğal bir şekilde temizleyebilirsiniz. Mis gibi kokusuyla da  ofislerinize ferahlık getirir. Gelişim süresi uzun sürmektedir. Ofis ortamına sağlıyor olduğu pozitif etkiler için gelişmesi beklenmeye değer bir süreçtir.

Ofis masaları için en çok tercih edilmekte olan ve yetiştirilmesi en kolay olan bitkilerden biri hiç şüphe yok ki kaktüstür. Ofis masa çiçeği olmasının en büyük sebebi radyasyon emilimi yapma özelliği ile biliniyor olmasıdır. Yoğun bilgisayar ortamında yakınınızın daha sağlıklı bir şekilde işlerine yoğunlaşmasını istiyorsanız ofis masa çiçeği olarak kaktüs seçiminde bulunmalısınız. Güneş ışığına yakın alanlarda sulama işlemine gerek kalmadan bir ömür kaktüs beslenebilmektedir. Aynı zamanda ofis masalarına dekoratif bir hava verir. 

Ofiste Bakılabilecek Çiçekler

Kuru ve havasız bir ortamı olan ofis için areka bitkisi ideallik göstermektedir. Kesinlikle ideal ofis çiçekleri arasında yer almakta ve görüntüsü sayesinde bu yerini sürekli olarak korumaktadır. Doğal solunumu ile havadaki toksinleri yok etmektedir. Ofis atmosferlerine doğal bir nem kazandırmaktadır. Bazı şirketlerde elektrikli hava nemlendirme cihazları yerine, ofisler areka bitkileri ile süslenir. Hem estetik bir görüntü hem de sağlıklı bir durum oluşturulmuş olur.

Ficus bitkisi, seçilmesi mümkün olan en popüler ofis çiçekleri arasında bulunmaktadır. Çalışma ortamında bulunan stres yoğunluğunu düşürmesi ile bilinmektedir. Ficus bitkileri, strese uyarı verircesine yapraklarını kaybetmeye başlar ve böyle durumlarda kesinlikle bakımı yapılması gerekmektedir.

Terfi tebriki için en ideal hediye terfi çiçekleridir. Bambaşka renkleri ile yeni gelen güzelliklere güzellik katmaktadırlar. Ribbon Flowers’ da bulunan terfi çiçekleri ile terfiler daha harika bir şekilde kutlanmaktadır. Genellikle özel olarak hazırlanmış olan saksılara özenle yerleştirilmiş olan çiçeklerdir.

Teraryum tebrik için uygun bir çiçek türüdür. Teraryumların akvaryuma benzer şekilde olmaları, içindeki harika aksesuarları ve hediye edeceğiniz kişiye göre özel olarak tasarlanmış olmaları kesinlikle tebrik çiçekleri arasında en üstte yer almasına sebebiyet vermektedir. Görsel olarak da çalışma alanlarına güzellik katar.

Yoğun duygular içerisinde olan yakınlarınızı hayatlarının dönüm noktalarında, açılış ve kutlamalarda yalnız bırakmamak istersiniz. En özel anlarda onları mutlu etmek istersiniz. Çiçek göndererek yanlarında olamasanız bile onların sevinçlerine ortak olmak ister, bunu ona hatırlatırsınız. Ribbon Flowers’ da bulunan kutlama çiçeklerinin harika bir şekilde organize edilmesi sizi gerçekten hayran bırakacak! Canlı renklere sahip olan aksesuarlar ile  süslenmiş olan kutuların içinde bulunan ve kutlamalarda insanlara huzur aşılayan çiçekler, satın almaya değerlerdir.