Ribbon IOS Mobil Uygulamamızı İndirin

Haftanın 7 Günü Tüm İstanbul'a Aynı Gün Teslimat!

  • HAKKIMIZDA
  • GİRİŞ
  • SİPARİŞ TAKİP
  • TR | EN

Yeni İş & Terfi Çiçeği

Fiyat Aralığı :


Hayatta bazen ufak tefek değişimler olabilir. Bazen kendi insiyatifimiz ile karar veririz bu değişimlere. Bazen de elimizde olmadan değişime ayak uydurmak zorunda kalırız. Yeni iş yeri de bu yeniliklerin en üst listesinde yer almaktadır. Bir arkadaşınız veya yakınınız iş değişikliği yaptığı zaman,onu motive ve mutlu etmek için küçük jestler yaparız. Bunlardan biride çiçek gönderimidir. Yeni iş yeri için en ideal olan hediye çiçeklerdir. Yeni iş yerleri için, özellikle de ofisler için özel olarak tasarlanmış olan çiçekleri Ribbon Flowers’da bulabilirsiniz. 

Yeni İş Yeri İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

Yeni iş yerleri ziyareti için buket şeklindeki çiçekler genel olarak tercih edilmemektedir. İş yerine uygun olabilecek en iyi hediye, kutu biçiminde veya vazo içerisine yerleştirilmiş çiçeklerdir. Üstelik bu tür çiçekler aksesuarlar ile de süslenmekte ve muazzam bir görüntüye bürünmektedir. Ribbon Flowers’ da bulunan yeni iş yeri çiçekleri tam da bu görünümde,yeni iş sahibi kişiyi mutlu edecek niteliktedir.

Ofis Çiçeği 

Barış zambakları, ofis çiçekleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Işık koşullarının yeterince olmadığı, yeterince temiz havalandırması olmayan ofis odalarında oldukça dirençli olabilecek olan barış zambakları,ofisinizin havasını daha doğal bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Gelişim süresi diğer çiçeklere göre uzun sürmektedir. Ofis ortamlarına katacağı enerji ile iş yükünün üzerinizde ki etkisini psikolojik olarak azaltacaktır.

Ofis Masa Çiçeği

Ofis masaları için en çok tercih edilen ve yetiştirilmesi en kolay olan bitkilerden biri hiç şüphe yok ki kaktüstür. Ofis masa çiçeği için tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri kaktüs bitkilerinin radyasyon emici özellikleri bulunmasıdır. Yoğun bilgisayar ortamında yakınınızın daha sağlıklı bir şekilde işlerine yoğunlaşmasını istiyorsanız ofis masa çiçeği olarak kaktüs seçiminde bulunabilirsiniz. Güneş ışığına yakın alanlarda sulama işlemine gerek kalmadan bir ömür kaktüs bakımı mümkündür. 

Ofiste Bakılabilecek Çiçekler

Ofislerde ki güneş ışığı ve havalandırma problemlerinden ötürü çiçek bakımı sıkıntılı olabilmektedir. Ofis için çiçek bakarken Barış zambakları, areka gibi türler bu tarz ortamlara doğrudan uyum sağladıkları için tercih sebebi olmaktadır. Teraryum gibi ufak çiçek ormanları da az bakım ile ofislerde güzel bir görünüm sunabilir. Kaktüs gibi bakıma neredeyse hiç gerek olmayan bitkiler de ofis ortamlarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Terfi Çiçeği 

Terfi tebriği için en yaygınlaşmış hediyelerin başında çiçek gelmektedir. Bambaşka renkleri ile yeni gelen güzelliklere güzellik katan çiçekler,terfi almış yakınınız için en güzel hediyedir. Genellikle özel olarak hazırlanmış olan saksılara yerleştirilen terfi çiçekleri görünümleri ile bulundukları ortamı güzelleştirmektedirler. Terfi çiçeği için seçilebilecek ürünlerden biri de teraryumdur. Teraryumlar uzun ömürlü ve görünüm itabari ile küçük bir orman şeklindedir. Ribbon Flowers’ da bulunan terfi çiçekleri ile sizlerde sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz. 

En güzel çiçek seçenekleri Ribbon Flowers’ta. Siz de yeni iş değiştirmiş sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak isterseniz sitemizde ki birbirinden güzel aranjmanlardan birini seçebilir,güvenli bir şekilde istediğiniz yere gönderim sağlayabilirsiniz.