çiçek ara sepet
Yellow 3D Printed Vazoda Rainbow Laleler

Yellow 3D Printed Vazoda Rainbow Laleler

3D baskı vazo koleksiyonumuzdan; Yellow 3D Printed Vazoda Rainbow Laleler benzersiz bir hediye seçeneği sunuyor.

3D printed vazolarımız doğa dostu filamentler kullanarak geleceğimizi korumak adına, 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmiştir.

2895 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Yellow 3D Printed Vazoda 10 adet Rainbow Laleler bulunmaktadır.

3D printed vazolarımız doğa dostu filamentler kullanarak geleceğimizi korumak adına, 3 boyutlu yazıcılar ile üretilmiştir.

Doğaya saygı duyarak sürdürülebilirliği destekleyen anlayışımızla yarattığımız ürünlere bir yenisini daha ekleyerek 3D vazo koleksiyonumuzu hazırladık.

PLA; %100 geri dönüştürülebilir, mısır nişastası veya şeker kamışından üretilen organik bir biopolimer ve termoplastiktir.

PLA, petrol ürünü olan plastiklere iyi bir alternatiftir. Çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan , doğa dostu bir malzemedir. 3d yazıcılarda kullanıldığında zararlı gaz salınımı meydana getirmez ve kanserojen partikül yaymaz. 

Vazo, ham maddesinden dolayı 50 derece ve üzeri sıcaklıklarda deforme olabilir. Bu sebeple direkt güneş ışığı alan kapalı ortamlarda bırakılmamalıdır. Doğallığını ve formunu koruması adına temizlğinde makine kullanımı yapmamak ve kimyasaldan uzak tutmak gerekmektedir.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

"Yellow 3D Printed Vazoda Rainbow Laleler";

Orta Boy bir vazo aranjman. 

Vazo Boyut:  12x12x15cm
Ağız çapı: 8,6cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama