çiçek ara sepet
Turuncu Enerji Geçmiş Olsun Buketi Gül Gala Portakal

Turuncu Enerji Geçmiş Olsun Buketi Gül Gala Portakal

Turuncu sımsıcak tonlarda çiçekler ve kuru portakal ile baktıkça enerji veren iç açan bir buket...

3495 TL

Turuncu Enerji Geçmiş Olsun Buketi Gül Gala Portakal

3495,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Turuncu Enerji Buketi Gül Gala Portakal

Turuncu Enerji Buketi Gül Gala Portakal, sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu! 

Sevdiklerimize çeşitli özel günlerde ya da içimizden geldiği için çiçek göndeririz. Çiçek vermenin ana nedenlerinden biri olan duygularımızı iletiyor olmalarıdır. İşte bu konuda Ribbon Flowers, duygularınızı iletmeniz için size aracı oluyor. 

Çiçekler sizler için konuşur. Birçok durumda, birçok şeyi kelimeler olmadan söylemek için en iyi müttefikimizdirler. 

Çünkü çiçek verenlerin her zaman olumlu ve güzel duygularla hareket ettikleri açıktır. Aşk için olsun, birçok yönden anlaşılan; bir destek gösterisi olarak ya da sadece başka birini mutlu etmek için. Bir buketin ya da bir bitkinin arkasında güzel duygular olduğunu çiçek alan kişiler çok iyi anlarlar. 

Yeşil kağıt içinde bordo pelur kağıda sarılı buket içerisinde; 3 adet turuncu gala, 6 adet turuncu lale, 6 turuncu ekvator gülü, 2 adet sarı kraspedya, 6 adet kuru portakal dilimi, 3 adet kahverengi vanda orkide, 3 adet mor sümbül, 3 adet yeşil anastasya, turuncu top kuru çiçekler, green trickler, kılıç yeşil yapraklar ve fenix yaprağı bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

En Şık Çiçekler

Doğa bize huzur ve neşe verir . Onunla iletişim, pillerimizi şarj eder ve bizi yeniler. Ve aynı nedenden dolayı, neden çiçek verileceğini merak ederken bu faktör esastır. Onları almak, bir kişinin duygusal durumunu değiştirebilir. Sürpriz, neşe ve mutlulukla eş anlamlıdırlar. Çünkü o küçük anlardan daha çok mutlu olmak değilse nedir?

Sizler için özel olarak sunulan bu eşsiz buketin içerisinde  3 adet turuncu gala, 6 adet turuncu lale, 6 turuncu ekvator gülü, 2 adet sarı kraspedya, 6 adet kuru portakal dilimi, 3 adet kahverengi vanda orkide, 3 adet mor sümbül, 3 adet yeşil anastasya, turuncu top kuru çiçekler, green trickler, kılıç yeşil yapraklar ve fenix yaprağı yer alıyor. 

Bir kadına hediye edebileceğiniz gibi bir erkek içinde kullanabileceğiniz bu çiçek buketini Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile hemen sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizin için en uygun ürünü seçmektir. 

Online Çiçek Siparişi

Sevdikleriniz için online çiçek siparişi oluşturarak eşsiz bir şekilde onları mutlu etmek ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Birbirinden kaliteli ve şık tasarıma sahip olan eşsiz çiçeklere ulaşmak için hemen sipariş vermeniz yeterlidir. Sizin için kusursuz bir şekilde Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sunulan bu ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama