çiçek ara sepet
Turuncu Meyveli Enerji Geçmiş Olsun Aranjmanı

Turuncu Meyveli Enerji Geçmiş Olsun Aranjmanı

Cam vazoda suyun içinde taptaze ve enerji dolu turuncu tonlarda çiçekler, greyfurt ve portakal meyvelerinin birarada olduğu modern ve şık bir aranjman.

1995 TL

Turuncu Meyveli Enerji Geçmiş Olsun Aranjmanı

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Turuncu Meyveli Enerji Geçmiş Olsun Aranjmanı

Turuncu Meyveli Enerji Aranjman ile kusursuzluğu yakalamaya ne dersiniz?

Çiçek siparişi vermek istediğinizde sadece görselliği değil kalite ve kusursuzluğu da elde etmeyi arzulayabilirsiniz. Bu çerçevede en dikkat çeken seçeneklerden biri de bu harika aranjman olacaktır. Vazoda çiçek ayrıcalıklarını çok iyi bir şekilde sunmayı başaran bu alternatif capcanlı renklerin de etkisiyle ferahlığı sağlar. Kaliteli bir çiçek seçimi olması sayesinde hemen herkesin tercihi olan bu aranjmanda sizi bekleyen kalite oldukça üst standartlarda!

Turuncu Meyveli Enerji Aranjmanı, Cam silindir şeffaf vazoda 3 adet anastasya, 1 adet lucaspirum, 2 turuncu adet gala, portakal, greyfurt meyveleri ve 1 fuşya adet phalanopsis orkide yeşillikler ile bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Vazo şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Gala, greyfurt ve portakal gibi meyvelerle hareketlendirilmiş çok özel bir aranjman olmasının yanında farklı çiçek ve bitkilerle de ön plana çıkar. Aranjmanı değerli kılan yönüyse cam vazo içerisinde sevdiklerinize kusursuzluğu vaat etmesidir. Beklentilerinizi karşılayacak yaklaşımlar sağlaması açısından ilgi çekici olan bu çiçeği tercih ederek kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Size Özel Bir Seçenek: Turuncu Meyveli Enerji Aranjman

Sevdiklerinizi en mutlu anlarında yalnız bırakmak istemiyorsanız onlara kaliteli bir aranjman sunabileceğinizi bilmelisiniz. Bu konuda Ribbon Flowers olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Görsel anlamda başarılı ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak olan bu çiçek kadınlara özel hissettirecek bir alternatif olmasıyla da ilgi çekiciliğini gösteriyor. Bu nedenle de bir çiçek siparişi vermek istediğinizde oldukça başarılı bir alternatif olduğunu da kanıtlıyor.

Siz de çiçek seçerken karma karışık duygulara kapılıyorsanız yapmanız gereken sadece Turuncu Meyveli Enerji Aranjman kalitesini elde etmek olmalı. Bu çiçek sayesinde hiçbir endişeye kapılmadan size özel bir tercihte bulunabileceksiniz. Üstelik satın alacağınız çiçeklerin kusursuz bir çekiciliğe sahip olacağını da bilmelisiniz.

Neden Ribbon Flowers?

İstanbul’un en kaliteli çiçek siparişi için yapmanız gereken oldukça basit! Aynı gün teslimat seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza cevap veren Ribbon Flowers ile sevdiklerinizi mutlu etmenin ideal yolunu bulabileceksiniz. Özellikle de kalite odaklı bir yaklaşım benimsemeyi arzu ediyorsanız Ribbon Flowers kusursuzluğuna kapı aralamanız mümkün olacak.

Siz de siparişinizi oluşturarak kaliteden yana en ideal seçeneğe ulaşmaya ne dersiniz? İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek çiçekler Ribbon Flowers ile sizi bekliyor!

Boyut
boyut

Vazo boyu: 20 cm  Çap:10 cm 

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama