çiçek ara sepet
Tropik Çiçekler Banksia Buketi

Tropik Çiçekler Banksia Buketi

Tropikal çiçeklerin muhteşem özel desenli kağıtla buluştuğu rengarenk bir buket. 

1295 TL

Tropik Çiçekler Banksia Buketi

1295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Tropik Çiçekler Banksia Buketi

Kusursuz çiçeklerin oluşturduğu Tropik Çiçekler Banksia Buketi sizin için de mutluluğu sağlasın!

Çiçek sipariş etmek istediğinizde en çok merak ettiğiniz husus genellikle hangi çiçeği satın alacağınızdır. Çünkü doğru bir seçim yapamamış olmanın neden olacağı durumlar sizi hiç de memnun etmeyecek! Tropik Çiçekler Banksia Buketi seçerek hiçbir sorun yaşamadan sevdiğiniz kişiyi mutlu edecek bir sonuca ulaşmanızı sağlar. O halde siz de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ve görsel kusursuzluğu yakalamanıza olanak tanıyacak alternatifleri değerlendirin.

Çiçek konusunda en doğru kararı vermiş olmanın ayrıcalıklarını yaşarken ihtiyaçlarınıza uygun hareket edin. Tropikal çiçeklerle sadece hoş kokuları değil aynı zamanda rengarenk bir görüntüyü de elde etmeyi başarın!

Buketin içinde 3 adet turuncu gala , 2 adet antoryum , 2 adet lucas, 1 adet Banksia devetabanı yaprağı, fenix  yaprağı ,kuru çiçekler ve yeşillikler bulunmaktadır.

Ribbon Flowers özel tropikal desenli kağıda sarılı olarak teslim edilmektedir.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Rengârenk Bir Seçenek: Tropik Çiçekler Banksia Buketi

Turuncu, kırmızı, mor, yeşil ve daha fazlasını içerisinde barındıran bu harika seçenekle siz de çiçek satın almış olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Beklentilerinize cevap verecek olan harika bir alternatif sayesinde sevdiğiniz insanı mutlu etmenin ideal yolunu kullanın! Renklerin ahenk içerisinde dizildiği ve görsel olarak tam anlamıyla bir bütün olan bu çiçekler size mutluluğun sırrını veriyor.

Gala, antoryum, lucas ve Banksia gibi çok özel çiçeklerle bezeli olan buket herkesi mutlu etmeyi başarıyor. Size sadece sevdiğiniz için bu enfes çiçeği sipariş etmek ve kalite odaklı bir yaklaşıma ulaşmak kalıyor. Ribbon Flowers ile kaliteyi yakalamanın keyfini çıkararak kusursuzluğa kapı aralamalısınız.

İstanbul’da Çiçek Siparişi

İstanbul’un en kaliteli çiçek siparişi için siz de harekete geçmek ister misiniz? Ribbon Flowers ile hem görselliği hem de hoş kokularıyla dikkatleri üzerine çeken seçenekleri değerlendirmeye başlamalısınız. Kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederken sevdiğiniz insanı mutlu etmenizi sağlayacak olan Ribbon Flowers hızlı bir sipariş sürecine de olanak tanıyor.

Siz sipariş verdikten kısa bir süre sonra çiçek siparişiniz hazırlanarak adresinize ulaşmak üzere yola çıkar. Burada önemli olan doğallık ve tazelik odaklı bir seçimin gerçekleştirilmesidir. Profesyonel ekibimizle size özel seçenekleri sunuyoruz. Üstelik kalite ve kusursuzluğun da Ribbon Flowers ile ön plana çıkmasını sağlıyoruz.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama