çiçek ara sepet
Somon Güller Buketi Deluxe

Somon Güller Buketi Deluxe

Rengi, asilliği ve sadeliğiyle ön planda olan somon vuvuzela güller buketi.

1995 TL

Somon Güller Buketi Deluxe

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Buketin içinde 15 adet somon gül, krem top çiçeklerve yeşillikler bulunmaktadır.

Ribbon Flowers özel flamingo desenli kağıda sarılı teslim edilmektedir.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Somon Güller Buketi
Somon renginin kusursuzluğunu ön plana çıkaracak Somon Güller Buketi ile ayrıcalıkları hissedin!

Gül, her kadının en çok sevdiği çiçeklerden biridir. Ama somon renginde görselliğiyle kendine hayran bırakan güller sadece kadınları değil erkekleri de kendine hayran bırakır. Ribbon Flowers, çiçek siparişi vermek isteyenlere zarif bir dokunuşla hazırlanmış harika seçenekler sunuyor. Böylelikle çiçeğin kalitesini yakalamak bambaşka bir heyecana dönüşüyor.

Somon güller sayesinde yakalayacağınız kusursuzluk sevdiklerinizin de ruhunu okşayacak. Güllerin yanına iliştirilmiş yapraklarla renklerin asilliğini elde edin! 15 adet özenle hazırlanmış somon gülü görsel ihtişamı sunarken beklentilerinizi de en iyi şekilde karşılayacak!

Zarif Çiçeklerin Adresi: Ribbon Flowers
Somon Güller Buketi, kusursuzluğun ve zarafetin bir yansıması olarak sizlerin beklentilerine cevap veriyor! Harika birer çiçek alternatifi olarak değerlendireceğiniz bu bukete sahip olmanın en ideal yolu Ribbon Flowers! Taptaze ve capcanlı renklerle hazırlanan buketleri sizler için özel olarak hazırlıyoruz. Üstelik kalitenin keyfini sürmenizi de sağlıyoruz.

Çiçekleri hazırlarken hediyenin çok özel olduğunu biliyor ve sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını sunuyoruz. Kaliteli bir çiçek alışverişinin diğer adı olan Ribbon Flowers, güllerin büyüsünü somon renginin özgünlüğüyle bütünleştiriyor. Çiçek buketi dendiğinde akla gelen ilk ve en özel seçenek olacak Somon Güller Buketi ile siz de en doğru tercihi yapmaya hazır mısınız?

İstanbul’da En Özel Çiçek Siparişi: Somon Güller Buketi

Çiçek siparişi vermek sizin için de çok özel bir deneyime dönüşüyor değil mi? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Kaliteli çiçekleri adresinize kadar ulaştıran Ribbon Flowers’ı tercih ederek İstanbul’un en özel çiçeklerine sahip olmanın ayrıcalıklarını elde edin. Sadece görsellikleri sayesinde değil kokuları bağlamında da ilgi çekici olan çiçekleri tercih edin.

Siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra çiçeklerin hazırlığı ve teslimi süreci başlar. Burada size sadece kusursuzluğu elde etmek için beklemek kalır. İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi ile Somon Güller Buketi ayrıcalıklarına kapı aralayın. İstanbul içinde aynı gün teslim çiçek siparişi için tercihinizi Ribbon Flowers’tan yana kullanın. Çiçeklerin ışıltısı sizi de sarsın!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama