çiçek ara sepet
Siyah Cam Saksıda Bordo Gala Çiçeği

Siyah Cam Saksıda Bordo Gala Çiçeği

Siyah ayaklı cam saksıda, çok şık modern bordo gala çiçeği

1495 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Siyah Cam Saksıda ekili Bordo Gala Çiçeği

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Vazo stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Saflığın ve Narinliğin Simgesi Gala Çiçeği

Ülkemizde gelin çiçeği olarak da bilinen gala çiçeği, çok sık karşılaşılan çiçek türlerinden biridir. Uzun süreli canlı olabilmesi için bulunduğu ortamın fazla soğuk olmaması gerekir. Kırılmaya oldukça müsait yapısıyla öne çıkan çiçeği yılda bir kez saksı değişimi yaparak kalıcı hale getirebilirsiniz. Evinizde yer vereceğiniz gala çiçeğinizin doğrudan olmayan, ama yeteri kadar ışık alan bir bölgesinde konumlandırmalısınız. Gala çiçeği başka bir madde ya da obje ile temas ettiğinde çok çabuk solacaktır.

Pembe, turuncu ve mor gibi farklı renkleri de olsa, en çok tercih edilen gala çiçeği beya renkli olanlardır. Gala çiçeği, diğer çoğu türden farklı olarak sulama konusunda da aşırı hassastır. Çiçeği belirli günlerde, daima aynı saatlerde aynı sürede sulamaya dikkat edilmelidir. Saksı değişimi içinse Nisan ve Mayıs ayları tercih edilmelidir. 

RIBBON ekibi olarak sizleri en taze ve canlı çiçekerle buluşturmaya devam ediyoruz. Siyah cam saksısı ile modern bir yorum getirdiğimiz Gala Çiçeği ürünümüz, eşsiz bordo rengiyle de sizi kendine çekecek. 

 

 

 

 

 

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan;

Siyah Cam Saksıda Bordo Gala Çiçeği;

Büyük Boy bir saksı bitkidir.

Vazo Boyutu: Yükseklik 30 cm, çap 15 cm

Tasarım Ortalama Yüksekliği: 65 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama