çiçek ara sepet
Sepette Mandalina Ağacı

Sepette Mandalina Ağacı

Hasır Lüks Sepet içerisinde ki saksıda minyatür Mandlaina Ağacı ile Annenize kalıcı bir Anneler Günü Hediyesi gönderebilirsiniz

1850 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Hasır Lüks sepet  içerisinde minyatür Mandalina Ağacı...

Mandalina ağacı toprakta bir saksı içerisinde gelmektedir. 

Sepet şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Minyatür Mandalina Ağacı Bakımı Hakkında Bilgi Almak İsterseniz;

ribbonflowers.com/minyatur-mandalina-agaci-bakimi/

Sepette Ekili Mandalina Ağacı Büyük
Kusursuz bir armağan olacak Sepette Ekili Mandalina Ağacı Büyük ile mandalina kokularını her tarafa yayın!

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en ideal yollarından bir tanesi de mandalina ağacının güzelliğini fazlasıyla ön plana çıkaracak bir seçeneği tercih etmek. Görselliğiyle kendine hayran bırakırken hoş kokuların da mimarı olan bu ağaç sayesinde kusursuzluğu hissedeceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz bütün güzellikleri bir araya getirerek sevdiklerinize özel hissettirecek bir alternatif olan mandalina ağacını Ribbon Flowers ile satın almanın ayrıcalıklarını yakalayın.

Klasik bir çiçek siparişi yerine hem görsel hem de duygusal anlamda ideal bir çözüme kapı aralayın. Aksesuar olarak da kullanılabilecek olan bu seçenek sayesinde sevdiklerinizin yüzündeki tebessümü ortaya çıkarın.

Sıra Dışı Bir Armağan: Sepette Ekili Mandalina Ağacı Büyük

Özel günlerde hemen herkesin tercihi gül, lale ya da diğer çiçekleri tercih etmektir. Ancak sevdiklerine bambaşka armağanlar vermek isteyenler için Sepette Ekili Mandalina Ağacı Büyük oldukça başarılı bir alternatif. Siz de sevdiğiniz için ne tür bir armağandan yana tercih kullanmak istediğinize karar verirken kafa karışıklığı yaşıyorsanız Ribbon Flowers sayesinde özel bir tercihte bulunabilirsiniz.

Başarılı çiçek aranjmanları ya da kaliteli çiçek siparişleri dendiğinde akla  Ribbon Flowers gelir. Ribbon Flowers olarak sevdiklerinizi mutlu edecek yolları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik güzelliklerle dolu bir sürece adım atmak adına size özel hazırlıkları da Ribbon Flowers kalitesiyle yakalayabilirsiniz.

İstanbul Çiçek Siparişi Fırsatları

İstanbul’da çiçek siparişi vermek istediğinizde sizi bekleyen birbirinden özel fırsatlar olduğunu biliyor muydunuz? Kaliteyi ön plana çıkarırken ihtiyaçlarınıza da hızlı ve güvenle cevap verecek yaklaşımlar sergilemeyi ihmal etmiyoruz. İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi olarak Ribbon Flowers güvencesini yaşamanızı hedefliyoruz. Siz de İstanbul’da çiçek sipariş etmek istiyorsunuz değil mi? Ama kaliteli bir seçeneği bulamayacağınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Ribbon Flowers ile iletişime geçerek size en uygun fırsatları değerlendirin!

Çiçek siparişinin yanında  farklı alternatifler de var. Sepette Ekili Mandalina Ağacı Büyük gibi özel seçenekler için size en uygun çözümleri sunuyoruz. Üstelik İstanbul içinde aynı gün teslimat avantajlarını da sizlerle buluşturmayı ihmal etmiyoruz.

 

 

Boyut
boyut

Sepet Boyutu: Ağız Çapı: 23 cm, Yükseklik 24 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama