çiçek ara sepet
Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi

Muhteşem özel ekvator gülleri ile gösterişli ama soft bir güzellik

5295 TL

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi

5295,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz eşsiz bir gül buketidir.

Birine hediye almayı düşünüyorsanız, ne seçeceğiniz konusunda kararsız kalabilirsiniz.  Bölgenizdeki en iyi çiçekçiden çiçek alabileceğiniz zaman, doğru hediyeyi bulmak için uzun zaman harcamanıza gerek yok.  Bu noktada Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile son derece kaliteli bir şekilde çiçekleri sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketimizin içerisinde 30 adet pembe somon krem karışık tonlarda özel ekvator gülleri bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Çiçekler, alıcıya nezaket göstermek için kullanılabilecek sıcak ve keyifli bir hediyedir. Birine çiçek hediye etme amacınız ne olursa olsun, çiçeklerin samimiyet yansıttığı gerçeği bunu güçlendirecektir. İster uzun zamandır tanıdığınız biri için, ister bir tanıdık için alıyor olun, tek başlarına ya da başka hediyelerle birlikte büyük bir etkisi olacaktır.

Çiçekler, teslim edildikleri herkesin ruh halini olumlu yönde etkileme yeteneğine sahiptir. Çiçek alacağınız kişinin en sevdiği renkleri veya kokuları biliyorsanız, onlara verdiğiniz buketin kişisel doğası sayesinde etki daha da iyi olacaktır. Alıcının kalbini zahmetsizce ısıtacak muhteşem, iyi sarılmış bir demet ile onları mutlu edebilirsiniz.

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketi ile Kutlamalar

Rosaline Deluxe Pembe Somon Güller Buketimizin içerisinde 30 adet pembe somon krem karışık  özel ekvator gülleri yer almaktadır. Bu güller, her kadının seveceği ve beğeneceği güzelliklere sahiptir.

Birinden özür dilemek ya da onu tebrik etmek istediğinizde çiçekler mükemmel bir öğedir. Her Anneler Günü'nde annelere hediye edilen çiçeklere 1,9 milyar lira harcandığından, çiçeklerin çoğu durumda büyük bir hit olduğunu görmek mümkündür. Çiçeklerin modası asla geçmeyecek ve internetteki sonsuz yaratıcı çiçek fikirleri onları daha da zamansız kılıyor.

Hayatınızdaki özel kişi için rengarenk bir buket alarak büyük bir etki bırakın. Senin jestini uzun süre hatırlayacaktır.

Çiçeklerin, onları verdiğiniz kişi için mükemmel olup olmayacağı konusunda kararsızsanız Ribbon Flowers ayrıcalıklarını görmemişsiniz demektir.

Online Çiçek Siparişi

Online ve kısa bir sürede çiçek siparişi vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ribbon Flowers, sizler için en eşsiz çiçekleri sunuyoruz. Hadi, hemen siparişinizi oluşturmak için harekete geçin. Tek tıkla online çiçek siparişinizi oluşturun.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama