çiçek ara sepet
Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı

Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı

14 Şubat Sevgililer Günü 'ne özel dizayn ettiğimiz,

Kalp Örgü kutuda, kıpkırmızı güller ve laleler ile,

Sevgiline anlamlı bir sevgililer günü hediyesi gönder!

3596 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı

Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı ile sevdiklerinizi mutlu etmek artık çok kolay!

Kız arkadaşını, anneni ya da sevdiğin birisini memnun etmek son zamanların en düşündürücü görevlerinden biri olabilir. Bazen kadınları gerçekten neyin mutlu edeceğini anlamak zordur. Sevdiğiniz kişiler için çiçek satın almak, onu memnun etmek için en çok denenmiş ve test edilmiş yöntemlerden biri olmuştur. Kız arkadaşınıza kolaylıkla çiçek göndermenize yardımcı olabiliriz. Ribbon Flowers’ın ayrıcalıkları çiçeklerini inceleyerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Özellikle Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı kesinlikle tam size göre!

Kalpli Örgü Kutuda dizayn ettiğimiz aranjmanımızın içerisinde; 10 adet ekvator kırmızı gül, 10 adet hollanda kırmızı lale, 4 adet beyaz orkide kandili, enfes kokulu okaliptus, fenix yaprakları ve yeşillikler bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri, mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Örgü ve kutu stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Sevgilinize Hediye Edebileceğiniz Eşsiz Bir Çiçek Aranjmanı

Kız arkadaşınızın kendini özel hissetmesi için ne hediye alacağınızı düşünürken karşılaştığınız ikilemi anlıyoruz. Yani, onu mutlu etmenin ya da kendini özel hissettirmenin bir yolunu bulmak için size bir ipucu verebilirsiniz.

Cevap basit, çiçekler. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir çiçek koleksiyonumuz bulunuyor. Tek yapmanız gereken kız arkadaşınızın ruh hali ve kişiliği için mükemmel çiçekleri seçmek ve kız arkadaşınızı mutlu etmek için aptal bir kanıt yönteminin avantajına sahipsiniz. İçeriğinde kırmızı gül ve beyaz orkidelerin bulunduğu çiçek aranjmanı örgü kalpten oluşan bir vazonun içerisinde sunuluyor.

Online Çiçek Siparişi

Kız arkadaşınız  için internetten çiçek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, geniş çevrimiçi koleksiyonumuzdan beğendiğiniz çiçekleri seçmek ve sipariş vermek. Çiçekleri kız arkadaşına teslim edeceğiz. Çiçeklerin teslim edildiğinde kesinlikle taze olduğundan emin olmak için özel özen gösteriyoruz. Doğum günü olsun ya da başka bir özel günde erkek arkadaşınıza ya da kız arkadaşınıza bizim aracılığımızla çiçek gönderebilirsiniz. Sipariş verirken yapmanız gereken seçtiğiniz çiçekleri seçmek, teslimat adresi, tarih ve saati belirtmektir. Çiçeklerinizi taze ve kesin tarih ve saatte teslim edeceğiz. Ücretsiz eve teslimat, ekspres teslimat, bir fırsat varsa aynı gün hediye teslimatı ve ücretsiz gönderim gibi olanaklar sunuyoruz. Hadi, Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı’nı tek tıkla sipariş vermek için hemen harekete geçerek bu ürünün sevdiğiniz kişiye ulaştırılmasını sağlayın.

Boyut
boyut

Deluxe Koleksiyonumuzda yer alan

Romeo Kalp Örgü Kırmızı Sevgililer Günü Aranjmanı;

Orta Boy bir kutu çiçektir.

Kutu Boyutu: Yükseklik 18 cm, Çap 18 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama