çiçek ara sepet
Puantiyeli Mor Çiçek Aranjmanı

Puantiyeli Mor Çiçek Aranjmanı

Mor ve beyaz çiçeklerin adeta dans ettiği, siyah beyaz puantiyeli kapta hazırladığımız çok özel etkileyici bir aranjman.

761 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Puantiyeli Mor Aranjman

Kusursuzluğu ön plana çıkaracak Puantiyeli Mor Aranjman ile siz de çiçek seçiminde ideal alternatifleri tercih etmeye ne dersiniz?

Vazo aranjmanları özel bir çiçek tercih etmek isteyenler için çok başarılı seçenekler sunuyor. Sıra dışı bir alternatifle kaliteden yana taviz vermemenize kapı aralıyor. Üstelik çiçek alışverişi esnasında yaşadığınız problemlerin de üstesinden gelmenizde sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Çiçek konusunda yaşadığınız kararsızlığı ortadan kaldıracak olan mor aranjman ile sizi bekleyen çok büyük fırsatlar var!

Özel tasarım el boyaması kapta mor vanda orkide, mor ve beyaz liziyantus, mavi erginium, kuru çiçekler ve okaliptüs yeşillikleriyle hazırladığımız farklı ve etkileyici bir tasarım.

İçindeki çiçekler mevsime göre farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Orkide erginium, okaliptüs ve liziyantus gibi farklı çiçeklerle bu aranjmanı tercih etmeyi deneyin. Sevdiklerinizin yüzünü gülümsetecek bu aranjman adeta bir renk cümbüşü olması nedeniyle de dikkatleri çekecek. Size en uygun seçenekler için Ribbon Flowers ayrıcalıklarında faydalanmaya odaklanın!

Vazoda Aranjman Ayrıcalığı Puantiyeli Mor Aranjman ile Öne Çıkıyor

Ribbon Flowers olarak sizlerin çiçek talebine kaliteli bir şekilde cevap vererek ihtiyaçlarınızı karşılamayı oldukça önemsiyoruz. Bu çerçevede sizlerin beklentilerine kalite odaklı yaklaşımlarla cevap vermeye odaklanıyoruz. El yapımı özel bir vazoda sizlere sunulan bu aranjman sadece renklerin bir araya getirdiği kusursuzluğu sunmuyor. Aynı zamanda capcanlı renklerle hazırlanmış hoş kokulu çiçekleri de yaşam alanınıza davet ediyor. 

Sevdiklerinize çok özel bir çiçek armağan etmek istediğinizde akla gelmesi gereken ilk alternatiflerden olan Puantiyeli Mor Aranjman ile mutluluğun kapılarını aralamaya ne dersiniz. Size en uygun seçenekleri sunan Ribbon Flowers sayesinde kaliteye ulaşmak hayli mümkün olacak!

Ribbon Flowers ile Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş etmek sizin için de çok özel bir deneyimse bu deneyimi kaliteli bir markayla tamamlamayı tercih edin. Ribbon Flowers, taze ve kaliteli çiçekleri bir araya getirirken uygun fiyatlardan faydalanmanızı da ihmal etmiyor. 

Çiçek siparişinizi oluşturduktan kısa bir süre sonra harekete geçen ekibimiz, aynı gün teslimat fırsatlarını sizlerle buluşturuyor. Size sadece kaliteli bir çözümle ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden faydalanmak kalıyor. Ribbon Flowers ile çiçek sipariş etmek istiyorsanız Puantiyeli Mor Aranjman gibi özel seçenekleri tercih edin. Üstelik İstanbul’un en kaliteli çiçekçisini tercih etmiş olmanın ayrıcalıklarını da yakalayın!

Boyut
boyut

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Ağız Çapı: 9 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama