çiçek ara sepet
Pilea Altıgen Saksı

Pilea Altıgen Saksı

Pankeke benzeyen gözalıcı yaprakları ile son zamanların en favori bitkilerinden Pilea sevdiklerinizi mutlu etmenin en sevimli hali

1395 TL

Pilea Altıgen Saksı

1395,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Pilea Altıgen Saksı

Salon çiçeği tercih etmek istediğinizde Pilea Altıgen Saksı tam size göre bir seçenek olacak!

Altıgen beton saksı içinde 1 adet Pilea Peperomioides ile hazırlanmıştır.

Bakımı oldukça kolay olan Pilea bitkisi direkt güneş ışığından hoşlanmaz fakat aydınlık yerlerde muhafaza edilmelidir. Toprağın nemli tutulması bitki için yeterlidir.

Salon çiçekleri ortama değer katan ve görselliğiyle bambaşka bir hava yaratan alternatiflerden. Hoş kokuların yanı sıra dekoratif çözümler sunmaları bu çiçekleri diğerlerine nazaran oldukça önemli kılıyor. Çiçek severlere ise sadece ilgilerine bağlı olarak başarılı bir alternatife kapı aralamak kalıyor. Siz de bu konuda uygun bir çözüme ulaşmak mı istiyorsunuz? O halde yapmanız gereken oldukça basit. Pilea Altıgen Saksı ile salonunuzun ya da yaşam alanınızın standartlarını bir adım öteye taşıyın!

Bir salon saksısından beklediğiniz bütün güzellikleri sizlerle buluşturacak olan bu çiçeği çok beğeneceğinizi iddia ediyoruz. Yeşilin çok özel bir tonunu bambaşka bir saksı tasarımıyla sizlere sunuyoruz. Size sadece kaliteyi yakalamanın ayrıcalığını yaşamak kalıyor.

Salon Çiçeği Dendiğinde Pilea Altıgen Saksı

Evinizde, iş yerinizde ya da balkonunuzda bir çiçeğin güzelliğini yaşamak mı istiyorsunuz? Bu kusursuzluğu tercih etmenin en ideal yollarından bir tanesi de hiç şüphesiz Pilea Altıgen Saksı tercihinde bulunmak olacak. Görselliğiyle oldukça dikkat çekici bir seçenek olan bu bitki yaşam alanınızda bir çiçekten çok daha büyük anlamlar ifade edecek.

Salona koyduğunuzda harika bir aksesuar, girişe yerleştirdiğinizde misafirlerinize selam veren bir güzellik… Siz bu salon çiçeğine hangi anlamı yüklüyorsanız bu anlamı sizlere sunacak. Üstelik her defasında göz kamaştıran güzelliği sayesinde sizlerin ihtiyaçlarına da karşılık verecek. O halde yapmanız gereken sadece bu güzelliği sipariş etmek!

İstanbul’da Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi

Bir saksı içerisine yerleştirilmiş olan bu çiçekle mekâna değer katacak bir seçeneğe kağı aralamak mümkün. İstanbul’un en kaliteli çiçek siparişi sürecini yaşamak adına bizi tercih edebilirsiniz. Ribbon Flowers olarak çiçek siparişi konusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz. Üstelik sizlerden gelen talepleri karşılarken doğallık ve tazeliği de ön planda tutmaya özen gösteriyoruz.

Pilea Altıgen Saksı siparişi oluşturduktan sonra kısa sürede en başarılı alternatiflere sahip olabileceğinizi unutmamalısınız. Ribbon Flowers ile size özel çözümlere kapı aralamak mümkün olacak!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama