çiçek ara sepet
Pembe Şakayıklı Düşler Buketi

Pembe Şakayıklı Düşler Buketi

 Pembe Şakayıklı Düşler Buketimiz; sevdiklerinize pespembe düşler hediye edebilmeniz için dizayn edildi...

Ürünün Detaylı videosunu görüntülemek isterseniz;

instagram.com/reel/CI5jCD_lJRY/

3146 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Pembe Şakayıklı Düşler Buketi

Düşleri gerçeğe dönüştürecek harika bir deneyim mi arıyorsunuz? Pembe Şakayıklı Düşler Buketi ile size özel bir seçim yapmanın tam zamanı!

Çiçek satın almak hemen herkes için oldukça zorlu bir sürece işaret eder. Çiçeğin armağan edileceği kimsenin neleri sevdiği ve nasıl bir çiçek buketi oluşturulması gerektiği daima merak konusu olur. Ancak bazı buketler var ki hayat kurtaracak alternatiflere ulaşmanızı sağlar. Bu konuda en özel seçeneklerden bir tanesi olan Pembe Şakayıklı Düşler Buketi ile kolay bir sipariş sürecinden faydalanabilirsiniz.

3 Pembe Şakayık, 5 cappucino Ekvator gülü, 2 Bordo anastasya, 1 Pembe Ekvator Gülü, 1 Bordo Orkide, 4 pembe top süs, 1 Pembe Yelpaze, mavi dikenler ve altın kuru çiçek ile çam yaprakları detayı ile özel olarak sevdiklerinize pembe düşler hediye edebilmeniz için dizayn edildi...

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kağıt ve top süsler değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

İdeal bir çiçek seçerek siz de kaliteden yana tercih kullanabileceğinizi unutmayın. Görselliğiyle fark yaratan ve ihtiyaçlarınıza cevap veren bir seçim için harekete geçin!

Düşlerin Gerçekleştiği Bir Seçenek: Pembe Şakayıklı Düşler Buketi

Çiçek konusunda sıra dışı alternatiflerden yararlanmak istiyorsanız ihtiyacınız olan sadece titiz bir şekilde tasarlanmış çiçek buketi! İçerisinde sayısız güzelliği barındıran bu çiçek sayesinde hem kalite hem de kusursuz bir deneyim sizleri bekliyor. O halde Ribbon Flowers avantajlarıyla size özel bir deneyim yaşamaya başlayabilirsiniz. İşte bu kusursuz bukette sizi bekleyenler!

Pembe Şakayıklı Düşler Buketi sıradan bir buket olmadığını her yönüyle ispat etmeyi başarıyor. Üstelik çiçek satın almak çok daha basit ve özel oluyor. İçerisinde 3 pembe şakayık, 5 cappucino ekvator gülü, 2 bordo anastasya ve daha pek çok güzelliği barındıran buket sayesinde kusursuzluğu elde etmek mümkün oluyor. Ribbon Flowers ile sıra dışı bir çözüme ulaşmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Aynı Gün Çiçek Teslimatı

İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi ile aynı gün çiçek teslimatı avantajlarını yaşamaya ne dersiniz? Kaliteli, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren ve kusursuzluğu ön plana çıkaran bir seçenekten fayda sağlamak mümkün olacak. Bu noktada güler yüzlü personelimiz, kalite odaklı hizmet anlayışımız ve ihtiyaç duyduğunuz seçeneklere hızlı cevap veriyor olmamızdan faydalanabilirsiniz. 

Ribbon Flowers olarak çiçek sipariş süreçlerinde beklentilerinizi karşılamayı ihmal etmiyoruz. Üstelik sıra dışı bir seçeneğe ulaşmak için de size destek olmayı arzu ediyoruz. Kaliteli ve beklentilere uygun alternatifler sizi bekliyor!

Boyut
boyut

Orta Boylarda Lüks Bir Buketimizdir

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama