çiçek ara sepet
Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi

Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi

Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi; sevdiklerinize pespembe düşler hediye edebilmeniz için dizayn edildi...

3995 TL 3596 TL

Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi

3995 TL 3595,50 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi

Sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi!

Çiçek siparişi vermek istediğinizde ne tür bir kusursuzluğu tercih edeceğinizi siz de bilmiyorsunuz değil mi? Görsel anlamda kaliteli ve kokusuyla kendine hayran bırakacak bir alternatif tercihinde bulunmak tam da size göre olacak. Özellikle de Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi içerisinde bulunan farklı renklerin ahengini eşsiz bir şekilde yaşayabileceksiniz. Pembenin farklı tonları bir yana krem ve yeşilin bütünlüğü oluşturan özellikleri sayesinde harika bir çiçek siparişi sizi bekliyor. 

2 Pembe Şakayık, 2 Beyaz Şakayık, 4 Lila Ekvator gülü, 3 Pembe Orkide, sümbüller ve fenix yaprakları ile özel olarak sevdiklerinize pembe düşler hediye edebilmeniz için dizayn edildi...

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ile renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Çiçek siparişi vermek istediğinizde sadece kaliteye odaklanmazsınız değil mi? Buketin özenle hazırlanmış olması, renklerin uyumu ve diğer bütün detaylar kalitenin sizlere sunulmasında önemli. O halde size kusursuzluğu hissettirecek olan bu eşsiz buketi tercih etmeye ne dersiniz? Sadece renkleri değil duruşu ve kokusuyla da bu buketi tercih etmek sizin için bir başka olacak!

Sıra Dışı Bir Çözüm: Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi

Çiçek siparişi verecekseniz ve bu siparişi oluştururken sizin de tercihiniz kaliteyi yakalamaksa Pembe Şakayık Orkide Düşler Buketi vazgeçilmez bir alternatif olacak. Neden mi? Çünkü zarif bir çiçek olması kadar buketin adeta kalbi niteliğindeki şakayık bambaşka duyguları sizlere hissettirmeyi başarıyor. Size sadece eşsiz bir deneyimle çiçek siparişi vermek kalıyor.

Özenle hazırlanmış ve hepsi taptaze olan pembe şakayıklar sizin için kusursuzluğu ortaya çıkaracak. O halde vakit kaybetmeden size en uygun alternatifi değerlendirerek tercihinizi yapın. Üstelik seçeceğiniz bu harika buket sayesinde sevdiğiniz kadını mutlu etmeyi de başarabileceksiniz.

Ribbon Flowers ile En Özel Çiçek Siparişi

İstanbul’un en güvenilir ve kaliteli çiçekçisi ile siz de kusursuz bir deneyim mi arıyorsunuz? O halde Ribbon Flowers sayesinde çiçek seçiminizi titizlikle gerçekleştirebileceğinizi unutmamalısınız. Bütün çiçek alternatiflerini siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyoruz. Üstelik kaliteden taviz vermeyen bakış açımızla da size özel seçenekleri gündeme getiriyoruz.

Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla size destek oluyoruz. Bu noktada size sadece kaliteli bir çözüme ulaşmak kalıyor. Beklentilerinize cevap verecek harika bir çözüm için siparişinizi oluşturun!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama