çiçek ara sepet
Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

Pembe şık bir kadife kutu içinde göz alıcı kırmızı güller ile romanrik bir hediye seçeneği.

2695 TL

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

2695,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller ile sevdiğinizi mutlu etmenin en ideal yolunu keşfetmeye ne dersiniz? 

Çiçek, kadınları mutlu etmek ve onların duygusallığını ön plana çıkarmak adına tercih edilse de her çiçek aynı anlamları taşımaz. Bu nedenle de bir çiçek satın almak istediğinizde yapmanız gereken sadece sevdiğiniz kadının gerçekten bu çiçeği sevip sevmeyeceğini düşünmektir. Gül, bu konuda iddialı ve bir o kadar da kusursuz bir alternatiftir. Üstelik minik ve zarif bir kutuya yerleştirilmiş olan kırmızı güller çok daha özeldir. Sevdiğiniz kadını memnun etmenin en ideal yolunu Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller ile yakalamaya ne dersiniz? Kaliteli, ilgi çekici ve hoş kokularıyla ortamda kusursuzluğu getiren bir alternatif!

Pembe kadife kutu içinde 10 adet kırmızı gül, yeşillik ve kuru çiçekler bulunmaktadır.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Zarafetin Adı: Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

Pembe kadife bir kutuya yerleştirilmiş olan güller sayesinde hem görselliği hem de duygusallığı ön planda tutabileceğinizi bilmelisiniz. Bu kapsamda amaç tamamen kalite odaklı bir alternatife kapı aralamak olacaktır. Profesyonel anlayışımız ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren yaklaşımımızla hazırladığımız çiçeklerin kusursuzluğunu sizlerle buluşturuyoruz. 

Ribbon Flowers olarak beklentileri en iyi şekilde karşılamayı amaçlarken güllerin kusursuzluğunu ön plana çıkaracak bir yaklaşıma kapı aralıyoruz. Sizlerin arzularını göz ardı etmeden ve taze çiçeklerle eşsiz aranjmanlar hazırlıyoruz. Minik, kadife ve ilgi çekici renklerde bir kutuda güllerin ışıltısını hissetmek sizi için çok özel olacak. Sevdiğinizi tebessüm ettirecek olan bu çiçeklerle kusursuzluğa kapı aralamanın tam zamanı!

İstanbul’da Aynı Gün Teslim Çiçek

Çiçek siparişlerinizi daha kaliteli bir şekilde işleyecek ve aynı gün teslim edecek bir marka mı arıyorsunuz? O halde yapmanız gereken sadece Ribbon Flowers ayrıcalıklarını tercih ederek kusursuz alternatiflerle harekete geçmek olmalı! İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde belirleyen ve taze çiçeklerle siparişinizi hazırlayan ekibimiz sayesinde mutluluk dolu anlar sizi bekliyor!

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller konusunda maksimum hassasiyetle sizlere destek oluyoruz. Üstelik siparişlerinizi aynı gün içinde işleyerek hızlı ve kaliteli teslimat ayrıcalığını yaşamanızı da sağlıyoruz. Size özel bir deneyime kapı aralayın!

Boyut
boyut

Pembe Mini Kutuda Kırmızı Güller

Mini Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Ölçü: 12 cm çap, 12 cm yükseklik

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama