çiçek ara sepet
Pastel Masalı Mavi Ortanca Sümbül Buketi

Pastel Masalı Mavi Ortanca Sümbül Buketi

Mavi pembe soft pastel tonlarda, masallardan gelme bir buket...

2995 TL

Pastel Masalı Mavi Ortanca Sümbül Buketi

2995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Tamamlayıcı Ürünler

+
+
+
Toplam: TL
Ürün Açıklaması

Pastel Masalı Ortanca Sümbül Buketi

Pastel masalı ortanca sümbül buketi ile özel günlerinizi çok daha anlamlı bir hale dönüştürmeye ne dersiniz? 

Pastel masalı ortanca sümbül buketi, Ribbon Flowers’ın sizler için sunduğu en güzel buketlerden bir tanesidir.  Bu doğal sanat eserleri ile 'doğum günün kutlu olsun' ya da anlamlı bir 'hayatımda olmana sevindim' demek çok kolay. Sümbül dünyasını keşfetmek, neredeyse özel birine bir tane göndermek kadar eğlenceli!

Buketimizin içerisinde 2 adet mavi ortanca, 6 adet sümbüller ve krizantemler bulunmaktadır. Pembe renk luxe kağıda sarılmıştır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri ve renkleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kağıt rengi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Bir farklılık yaratın ve sevdiklerinize zengin bir çarpıcı sümbül buketi gönderin. Mutluluğu ve inceliği simgeleyen sümbül buketleri, saf zarafetin etkileyici bir ifadesidir! Göz alıcı sümbül aranjmanları koleksiyonumuz, göz kamaştırıcı sümbül buketleri ve çok çeşitli renklerde diğer güzel çeşitleri içerir. Siz de bu ürünleri inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun olan sümbüllere kolayca sahip olabilirsiniz. 

Sümbül kadar çok yönlülük ve seçim derinliği sunan çok az çiçek vardır. Sümbüller, sansasyonel çiçekleri ve doğal renk çeşitliliği nedeniyle çeşitli durumlar için gidilecek çiçek haline geldi. Ribbon Flowers, klasik beyaz varyasyondan muhteşem pembe tonlarına kadar birçok sümbül varyasyonu sunar. Bir sümbül, parlak sarılar, koyu portakallar, zengin pembeler ve sade beyazlar dahil olmak üzere birçok renkte büyüyebilir. Bir buketteki diğer çiçeklerle birlikte veya yalnız bırakıldığında, sümbül göndermek gerçek bir neşe ve sofistike işaretidir.

En Güzel Sümbül Aranjmanı

Sümbül, karışık buketlerde veya tek başına çok yönlü olduğu için her durum için bir çiçektir . Onlarca yıldır, alıcılar sümbülü mutluluk, neşe, sevgi, sofistike ve zarafetle ilişkilendirdiler. Çok yönlülüğü, çiçeğin "doğum günün kutlu olsun" veya "Anneler Günü kutlu olsun"dan "teşekkür ederim" ve hatta "özür dilerim"e kadar her şeyi temsil eden buketleri süslemesine izin verdi. Sümbülün tüm formlarına hızlı bir bakış, bu tek gövdenin ne kadar güçlü olabileceğini anlamanıza yardımcı olacaktır. Bir pastel masalı ortanca sümbül buketi; yakın ilişkiler, yeni tanıdıklar ve hatta işle ilgili hediyeler için uygundur.

Ribbon Flowers Ayrıcalıkları

Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile kusursuz hediyelere sahip olmak için doğru adrestesiniz. Hemen siparişinizi verin ve adresinize teslim edilecek çiçekleri bekleyin!

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama