çiçek ara sepet
Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman

Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman

Mis gibi kokan mor sümbüllerin olduğu oldukça gösterişli kocaman sevdiklerinizi çok şaşırtacak.

5895 TL

Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman

5895,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman

Kaliteli bir çiçek seçeneği için ideal olan Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman!

Vazo aranjman alternatifleri ile sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını sizlerle buluşturmayı oldukça önemsiyoruz. Mutluluğun bir çiçek aranjmanında ortaya çıkacağı düşüncesini sizlerle paylaşırken görselliğiyle fark yaratacak çözümlere kapı aralıyoruz. Bir vazo içerisine oturtulmuş harika çiçek aranjmanı için sizin de tercihiniz Ribbon Flowers’tan yana olmalı.

Yuvarlak cam vazonun içine dizilmiş 45-50 adet mor sümbüller, 1 adet fuşya orkide.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Mor sümbüllerin ilgi çekici renklerini yeşilin harika tonlarıyla buluşturmak sizin için oldukça özel olacak. Çiçek hediye etmek istediğinizde sadece hoş kokularıyla değil sümbülün aksesuar olarak kullanılabilecek güzellikleriyle de ayrıcalıkları elde edebileceksiniz. Hediye edilen kişinin aksesuar olarak evin en nadide parçası kabul edeceği sümbül aranjmanını sipariş etmenin tam zamanı!

Görsel Kusursuzluğun Diğer Adı: Mor Sümbül Bahçesi Grand Vazo Aranjman

Vazo aranjmanı ya da sümbül aranjmanı olarak tercih edeceğiniz bu enfes seçenek sayesinde mutluluğu ön plana çıkarın. Capcanlı renklerin size özel bir şekilde sunulduğunu düşünerek hareket etmenizi öneriyoruz. Seçeceğiniz bu kusursuz çiçek aranjmanı sayesinde sıradan bir çiçek tercih etmediğinizi kanıtlayabileceksiniz.

Sevdiklerinizin özel günlerinde ya da kendilerini mutsuz hissettikleri anlarda onları gülümsetecek bir armağan. Morun güç ve güven veren yanlarını bir çiçek aranjmanında ön plana çıkarmayı mı istiyorsunuz? Bunun en ideal yoluna Ribbon Flowers ile ulaşabilirsiniz. Kokusuyla kendine hayran bırakan ve görselliğiyle ‘İşte Bu’ dedirtecek olan bu çiçek aranjmanını tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Kaliteli Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçeğin kalitesini ön plana çıkaracak bir sipariş vermek mi istiyorsunuz? Taze, doğal ve kaliteli alternatiflerle buluşmanızı sağlayacak olan Ribbon Flowers sayesinde kaliteyi ön planda tutmanın tam zamanı. Çiçek siparişi geldikten kısa süre sonra vazo aranjmanı başlar. Özenle gerçekleşen hazırlıkların her aşamasında kaliteyi yakalama düşüncesi vardır.

Sizin için anlam dolu olan her çiçek aynı anlam ve duyguyu ifade eder bizim için. Bu noktada hızlı bir şekilde hazırladığımız çiçekleriniz kısa sürede sevdiklerinizle buluşuyor. Çiçeklerin sizin için taşıdığı anlamı bilen ekibimiz İstanbul içinde aynı gün teslim fırsatlarına kapı aralıyor. Siz de kaliteyi Ribbon Flowers ile yakalamak istemez misiniz?

Boyut
boyut

Vazo Boyutu:

Çap: 36 cm

Yükseklik: 18 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama