çiçek ara sepet
Mavi Ortanca Masal Buketi

Mavi Ortanca Masal Buketi

Mavi ortancalar ve pembe anastasyalar ile büyülü bir masal buketi...

6095 TL

Mavi Ortanca Masal Buketi

6095,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Mavi Ortanca Masal Buketi

Mavi Ortanca Masal Buketi’ni tercih ederek özel günlerde hediye derdine düşmeden sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Eşsiz görüntüsü ve renkleri ile gören herkesi kendine hayran bırakan mavi Ortanca masal Buketi, Ribbon Flowers ayrıcalıkları ile sizlerle buluşuyor.  Doğa severler için mükemmel olan bu çiçekler hem özel günler için hem de sadece içinizden geldiğinde sevdiklerinizi mutlu etmek için kusursuzdur. 

Çiçek vermek neden sadece özel anlar için değildir . Herhangi bir gün sürpriz yapmak için mükemmeldir. Pazartesiyi daha güzel bir gün ya da yağmurlu bir günü daha mutlu bir gün yapmak için sevdiklerinize güzel bir çiçek hediye edebilirsiniz. Çünkü en güzel hediyeler tam da beklenmeyenlerdir. Sırf bunun için bile çiçek vererek sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. 

6 adet mavi ortancalar, 17 adet pembe top anastasyalar ve krem rengi tüylerle tasarlandı.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Mavi Rengin Büyüsü

Bir hediye verirken en karmaşık şeylerden biri hediye eröek en karöaşık duru Vermek bir baş ağrısından daha fazlasıdır çünkü şimdiki zamanın niyetinin ötesinde tek bir amaç aranır: ondan hoşlanmanız. Ve çiçek dünyası söz konusu olduğunda, her insan için doğru olanı bulamamak neredeyse imkansızdır. Bitki dünyasının inanılmaz çok yönlülüğü ve çeşitliliği için korkmayın. Çiçek türüne veya çiçek kompozisyonunun renklerine göre, kafasına çiviyi vurabilirsiniz.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama