çiçek ara sepet
Mandalina Ağacı

Mandalina Ağacı

Mis kokulu mandalina ağacı, hem kokusu hem görüntüsü ile iç açan ve kalıcı bir hediye.

Ürünün Detaylı videosunu görüntülemek isterseniz;

instagram.com/reel/CKOR_u4lQWd/

2595 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması

Siyah taş vazoda süs mandalinası ağacı.

Minyatür Mandalina Ağacı Bakımı Hakkında Bilgi Almak İsterseniz;

ribbonflowers.com/minyatur-mandalina-agaci-bakimi/

Mandalina Ağacı

Yaşam alanınızdaki kusursuzluğu Mandalina Ağacı ile yakalamaya ne dersiniz? Kusursuz güzelliğiyle dikkat çeken bu ağaç yaşam alanınıza renk katacak.

Mandalina kış aylarında lezzetiyle iştah kabartan oldukça özel seçeneklerden bir tanesidir değil mi? Peki, bu eşsiz lezzete hayat veren ağacı bulunduğunuz ortamda beslemeyi hiç düşündünüz mü? Görselliği ve kokusuyla kusursuz bir çözüm sağlayan mandalinanın eşsizliğini siz de yakalayın. Ferahlatan seçeneklerden bir tanesi olması kadar her ortama uyum sağlayacak yapısı bu ağaç ile ilgili size özel bir çözüm sunuyor. O halde çiçek ve ağaç konusundaki avantajları Ribbon Flowers ile yakalamanın tam zamanı.

Evinizdeki Kusursuzluk: Mandalina Ağacı

Evinizin çiçekler ve ağaçlarla donatılmasını istediğinizde en özel seçeneklerden bir tanesi hiç şüphesiz mandalina ağacı olacaktır. Salon çiçekleri arasında en dikkat çeken alternatiflerden bir tanesi olarak dikkatleri çeken bu kusursuz seçenekle siz de yaşam alanınızda harika bir etki ortaya çıkarabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız. Ribbon Flowers sayesinde ayrıcalıkları elde edebileceğiniz bir seçenek için siz de hemen bir sipariş oluşturmalısınız.

Siyah taş vazoda sizlere gönderilen süs ağacı ile koku ve görselliğin tadına varabileceksiniz. Sıra dışı bir güzelliği evinizin salonuna kadar taşıyacak olan mandalina ağacı sayesinde kaliteden yana tercih kullanabileceğinizi unutmamalısınız. O halde yapmanız gereken sadece siparişinizi oluşturarak kaliteden yana tercih kullanmak.

Ribbon Flowers ile Aynı Gün Teslimat Ayrıcalığı

Çiçek konusunda tercihinizi kaliteden yana kullanmak mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers sayesinde İstanbul’un en kaliteli çiçekçisi avantajlarını yaşamalısınız. Kaliteli hizmet, güler yüzlü personel ve ihtiyaca en iyi şekilde cevap verecek seçeneklerle siz de Ribbon Flowers konusunda maksimum avantajlara sahip olun. Üstelik tercih edeceğiniz seçenekler sayesinde de kaliteden tana tercih kullanabileceğinizi kesinlikle unutmayın!

İstanbul’da aynı gün içinde teslimat seçenekleri ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mandalina ağacı başta olmak üzere pek çok güzelliği sizlerle buluşturuyor olacağız. Üstelik kaliteden yana taviz vermeyen bir hizmet yaklaşımı da sunacağız. Renkleri ve kusursuzluğuyla salon bitkisi konusunda en özel seçim kesinlikle mandalina ağacıdır!

Boyut
boyut

Saksı Boyutu: 18 cm x 15 cm

Ağaç yükseklik saksı ile beraber: 35 cm ile 45 cm arasında değişkenlik gösterir.

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama