çiçek ara sepet
Somon Beyaz Zarf Kutuda Çiçekler

Somon Beyaz Zarf Kutuda Çiçekler

‘’Sana çiçek dolu bir mektubum var’’ Beyaz zarf kutuda somon ve beyaz çiçeklerle güzelleşen farklı ve özel bir hediye.

2095 TL

Somon Beyaz Zarf Kutuda Çiçekler

2095,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Somon Beyaz Zarf Kutuda Çiçekler

Bir zarf dolu mutluluk ile sevdiklerinize mesaj göndermenin en iyi yolu Mailbox Beyaz olacak!

Çiçekler sadece kadınların değil insanoğlunun ruhunu okşayan şeylerdir. Renkleri, görsel kusursuzlukları ve bütünlüğü ile çiçek aranjmanı da aynı anlamların ötesini hissettirir. Anlamlı, duygu dolu ve kaliteyi iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak olan seçenekleri yakalamanın yolunu sunuyoruz size. Renklerin ahengini kusursuzluğun tınısıyla bütünleştiren Mailbox Beyaz siparişinizi vermeye hazır mısınız?

Beyaz pleksi zarf kutunun içinde doğal tarzda birleşmiş taze ve kuru çiçek aranjmanı bulunmaktadır.

İçindeki çiçek renkleri mevsime ve uygunluğa göre hafif farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Mailbox Beyaz ile Renklerin Huzurunu Hissedin

Çiçek hediye etmek istediğinizde renkleri, kokuyu ve bütünlüğü düşünerek bir seçim yapmak tam size göre olacak! Çünkü ahenk ve huzur dolu bir seçimi özel kılan yegâne husus hediyeyi alan kişide ortaya çıkardığı duygudur. Siz de bu duyguyu yakalayarak sevdiklerinizde duygu seli yaratmanın yolunu Mailbox Beyaz ile yakalayabileceksiniz. Bu harika aranjman sayesinde beyaz, yeşil ve somonun bir arada olması kusursuzluğu öne çıkaracak.

Renklerin gücünü ön plana çıkarırken naif ve zarif bir çiçek aranjmanı satın almış olmanızın ayrıcalıklarını da hissetmenize imkân sağlar. Ribbon Flowers kalitesini hissettiren bu kusursuz vazoda çiçek ile sevdiklerinize mutluluğu sunmanın yollarını vadediyoruz. Kaliteli bir zarf içerisine yerleştirilmiş enfes çiçeklerin ortaya çıkardığı kusursuzluğu yakalamaya başlayın. Böylelikle çiçeğin sevdikleriniz üzerindeki olumlu etkisini hissetmeye başlayın!

İstanbul Çiçek Siparişi ile Mutluluk Kapınızda

Sevdiklerinizin çiçeğe olan ilgisi bir başka seviyedeyse bu konuda kusursuzluğu yakalamanın yolunu Ribbon Flowers ile yakalamaya başlayın. Peki, Ribbon Flowers olarak size neler vaat ediyoruz?

Çiçeğin ruhunuzda bırakacağı kusursuz etkiyi İstanbul’un her noktasında sizlerle buluşturmaya gayret gösteriyoruz. Bu sayede İstanbul içinde çiçek siparişi taleplerinize aynı gün için cevap vererek zamanınızın değerini bildiğimizi hissettiriyoruz. Taze, hoş kokulu ve her anlamda kusursuzluğu yaşatan çiçekler için kalite odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Sizden gelen çiçek taleplerini kısa sürede hazırlıyoruz. Üstelik Mailbox Beyaz ile fark yaratan bir hediye sunmanızı da amaçlıyoruz. Çiçek siparişi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin yolunu bütünleştiren bir İstanbul çiçekçisi olarak size huzuru sunuyoruz. Aynı gün teslimat ve kaliteli hizmet ayrıcalıklarını yakalamak adına bizi tercih etmenin tam zamanı!

Boyut
boyut

Zarf kutu boyutu: 22cm x 6 cm ön yüz yükseklik 16cm, arka yüz yükseklik 28 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama