çiçek ara sepet
Kalp Örgü Kutuda Çiçekler

Kalp Örgü Kutuda Çiçekler

Örgülü pembe kalpli kutuda muhteşem pembe çiçekler.

4995 TL

Kalp Örgü Kutuda Çiçekler

4995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Kalp Örgü Kutuda Çiçekler

Sıra dışı bir çiçek alternatifi içi Kalp Örgü Kutuda Çiçekler ile seçiminizi yapmanın tam zamanı!

Çiçeklerin yaşam alanına kattığı ışıltı hemen herkesin en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olarak dikkat çekmeyi başarır. Özellikle gül ve lale gibi ilgi çekici alternatiflerden oluşmuş bir aranjman ile ihtiyacınız olan kusursuzluğu yakalamak mümkün olacak. Size özel hazırlanmış bir aranjman ve özel el örgüsü kutu tasarımı sayesinde konforu hissetmek bambaşka olacak.

Çiçek satın almak isteyen herkes gibi siz de lale, gül, sümbül, sibidyum orkide ve yeşilliklerle hazırlanmış bu aranjmanı tercih edin. Üstelik kutunun farklı tasarımı sayesinde de ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi yakalamaya başlayın! Farklı ama bir o kadar da dikkat çekici seçenekler için harekete geçmenin tam zamanı!

Kalpli örgülü gri vazoda pembe laleler, lila güller, sümbül, simbidyum orkide ve yeşillikler  bulunmaktadır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın mevsime ve tasarım uygunluğuna göre hafif farklılık gösterebilmektedir.

Örgü ve kalp rengi değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Sıra Dışı Tasarım: Kalp Örgü Kutuda Çiçekler

Çiçeklerin kusursuzluğunu hissetmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece doğru alternatifler arasından tercihinizi yapmak. Ribbon Flowers çiçek siparişi vermek isteyen hemen herkesin beklentilerine uygun bir seçenek sunmayı başarır. Üstelik kaliteden yana taviz vermeyen bakış açısı sayesinde de kusursuz bir çiçek alışverişini mümkün kılar.

Farklı çiçek alternatifleri arasından en doğru seçenekleri tercih ederek dikkatleri üzerine çeken çiçek tasarımları sayesinde beklentilerinizi karşılamak mümkün. Özellikle de aranjman konusunda çeşitliliği sunmayı başaran Kalp Örgü Kutuda Çiçekler ile sahip olmak isteyeceğiniz alternatifleri tercih edebileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden size en uygun seçeneklerin hangileri olduğunu değerlendirerek harekete geçin!

Ribbon Flowers ile Aynı Gün Teslimat

Ribbon Flowers ile kalite odaklı bir seçim yapmak istediğinizde beklentilerinize cevap verecek harika alternatiflerden birini seçmeniz gerekir. Bu noktada önemli olan aynı gün teslimat ve hızlı çözümlerdir. Ekibimiz tazelik ve doğallığın ön planda olduğu alternatifler arasından size en uygun olduğunu düşündüğünüz seçenekleri sunar. Üstelik kaliteden taviz vermeyen bakış açısıyla da ön plana çıkmayı başarır.

Satın alacağınız çiçekle kusursuzluğu ön plana çıkarmak istiyor olabilirsiniz. Bunun için siparişinizi oluşturarak kaliteli hizmete ulaşmayı bekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. O halde zaman kaybetmeden kusursuzluğu seçin!

Boyut
boyut

Kutu Boyutu: 18 cm yükseklik, 18 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama