çiçek ara sepet
İsme Özel Vazoda Cappucino Gül Beyaz Pastel Çiçekler

İsme Özel Vazoda Cappucino Gül Beyaz Pastel Çiçekler

İsme özel hazırlanan vazosuyla, beyaz ve krem renk çiçeklerden doğal bir aranjman olarak tasarladığımız başlı başına bir süpriz.

1995 TL

Vazoya Yazılmasını İstediğiniz İsim:
10

İsme Özel Vazoda Cappucino Gül Beyaz Pastel Çiçekler

1995,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

İsme Özel Vazoda Cappucino Gül Beyaz Pastel Çiçekler

Pastel renklerin ışıltısını yakalamak İsme Özel Vazoda Pastel Çiçekler ile mümkün!

Çiçeklerin ruhunuzu okşayacak ve güzellikleri ön plana çıkaracak varlıklar olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu duyguyu sizlerle buluşturacak olan harika seçeneklerden bir tanesine sahip olmak adına yapmanız gereken oldukça basit. Pastel renklerin ağırlıkta olduğu bir aranjmanla size uygun seçenekler sunan bir alternatifi tercih edebileceksiniz. Ekibimiz, sizlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap verirken kaliteyi de daima ön planda tutmayı arzu eder. Bu çerçevede amaç tamamen kalite odaklılıktır!

Vazoda pastel çiçeklerle hazırlanmış bu aranjmanda krem güller, lizitantus, bovardiya, kuru ve taze çiçekler ile birbirinden farklı tonları yakalamak mümkün olacak. Sıra dışı bir görselliği sizlerle buluşturan bu enfes çiçek aranjmanı sayesinde ideal bir seçime kapı aralamanız muhtemel!

Krem renk boyalı kişiye özel isim yazılı vazoda doğal, dağınık tarzda krem güller, beyaz lizitantus, bovardiya, kuru ve taze çiçekler, okaliptüs ve benzeri yeşillikler eşiliğinde hazırlanan çok özel bir aranjman.

İçindeki çiçekler mevsime göre farklılık gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Lütfen vazoya yazılacak ismi yazınız, belirtilmeyen siparişlerde, alıcının ismi vazoya yazılacaktır.

Size Özel Bir Çiçek Aranjmanı için İsme Özel Vazoda Pastel Çiçekler

Çiçek aranjmanı seçerken sadece çiçeklerin kokularını ve renklerini önemsemiyor musunuz? O halde vazo üzerinde yazan detayın da size özel olarak hazırlanmış olmasını tercih edebilirsiniz. Çiçek armağan edeceğiniz kişinin adını ya da sizin seçeceğiniz bir yazıyı barındıracak vazoda sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını yakalayacaksınız.

Ribbon Flowers olarak beklentilerinizi karşılayacak olan bir yaklaşım sunarken tazelik ve doğallığı da oldukça önemsediğimizi hissettiriyoruz. Size sadece kaliteli bir alternatifle seçim yapmak kalıyor. Ribbon Flowers’ın çiçekler konusundaki tecrübesini sizlerin çiçeklerle ilgili hassasiyetiyle bütünleştirdiğimizde ortaya sadece kaliteli bir çözüm çıkıyor.

İstanbul’un En Özel Çiçekçisinden Çiçek Siparişi

İsme Özel Vazoda Pastel Çiçekler ile çiçeklerin ışıltısını hissetmeyi amaçlıyorsunuz değil mi? O halde kaliteli ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan seçeneklere kapı aralamaya özen göstermelisiniz. Profesyonel ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlerin beklentilerine cevap vermeyi önemser. Bu noktada amaç tamamen sizin memnuniyetinizi sağlamaktır.

İstanbul’da çiçek siparişi ile alakalı olarak beklentilerinizi karşılamak istiyorsanız İsme Özel Vazoda Pastel Çiçekler için Ribbon Flowers’a başvurun. Doğal çiçekleri en taze halleriyle sizlere sunarak kusursuzluğu ön plana çıkarmayı tercih ediyoruz. Size de kaliteli bir deneyim yaşamak kalıyor.

Boyut
boyut

Minimal Kategorimizden;

"İsme Özel Vazoda Cappucino Gül Beyaz Pastel Çiçekler"

Mini Aranjmandır.

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Ağız Çapı: 9 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama