çiçek ara sepet
İsme Özel Siyah Vazoda 13 Kırmızı Güller

İsme Özel Siyah Vazoda 13 Kırmızı Güller

İsme özel hazırlanan siyah şık vazosunda  muhteşem kırmızı güller aranjmanı ile sevdiklerinize romantik ve özel bir sürpriz yapabilirsiniz. 

3195 TL

Vazoya Yazılmasını İstediğiniz İsim:
10

İsme Özel Siyah Vazoda 13 Kırmızı Güller

3195,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

İsme Özel Siyah Vazoda 13 Kırmızı Güller

İsme Özel Vazoda Kırmızı Güller ile size özel bir çiçeğe sahip olmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

Gül ve özellikle de kırmızı gül bir kadın için en anlamlı seçenek olarak dikkat çeker. Hoş kokuları ve sundukları anlam kadar görsel olarak da dikkat çekici olmaları gülleri diğer çiçek seçeneklerinden ayıran en önemli özellikleridir. Bu yönüyle kırmızı güllerden hazırlanmış isme özel vazoda aranjmanı siz de kaliteli bir alternatif olarak değerlendirmek ister misiniz? Kaliteli, görselliğiyle fark yaratan ve hoş kokusuyla ortamda kusursuzluğu sağlayan bir seçenek! O halde vakit kaybetmeden sevdiklerinizi mutlu edecek bu alternatife kapı aralamanın tam zamanı!

Kusursuz Güzelliğin Adı: İsme Özel Vazoda Kırmızı Güller

Gül tercihi erkekler için hayat kurtarıcı bir alternatif olsa da her gülün sunduğu anlam bir değil. Çünkü kırmızı güllerden hazırlanmış eşsiz bir vazo ile sevdiğiniz kişiye çok farklı duygular beslediğinizi hissettirebilirsiniz. Kırmızı güllerin cezbedici güzelliği ve kırmızının kışkırtıcılığını bir arada yakalamak adına İsme Özel Vazoda Kırmızı Güller ayrıcalıklarını yaşamalısınız.

Siyah renk boyalı kişiye özel isim yazılı vazoda 13 adet kırmızı ekvator gülleri ve yeşillikler eşiliğinde hazırlanan çok özel bir aranjman.

Lütfen vazoya yazılacak ismi yazınız, belirtilmeyen siparişlerde, alıcının ismi vazoya yazılacaktır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapıyoruz.

Kırmızının en özel tonlarını barındırırken isme uygun bir şekilde tasarlanan vazo sayesinde de beklentilere cevap verir. Üstelik kişiselleştirilmiş bir hediye olması hediyeyi alan kişi için çok farklı duyguları da gündeme getirir. Siz de mutlu etmek istedğiniz insanın ne kadar özel olduğunu ona anlatmak istiyorsanız bu çok değerli alternatifi değerlendirmeyi ihmal etmemelisiniz.

İstanbul’da Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi

İstanbul’da çiçek sipariş etmek isteyen biri olarak aynı gün teslim seçeneklerinden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde Ribbon Flowers avantajlarını yaşamaya başlamalısınız. Profesyonel çiçek servisi hizmetleri çerçevesinde gelen her talebe cevap veriyor ve çiçeklerin kusursuzluğunu sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede size sadece çiçek sipariş etmenin ayrıcalıklarına kapı aralamak kalıyor.

İsme Özel Vazoda Kırmızı Güller ile ne tür bir deneyim yaşayacağınızı merak ediyorsanız siparişiniz taze ve doğal güllerle hazırlanır. Adrese teslim için vakit kaybetmeden yola çıkar ve güler yüzlü personelimiz tarafından teslim edilir. Teslimat ve önceki süreçlerde kalite Ribbon Flowers’ın en çok değer verdiği konudur.

Boyut
boyut

Minimal Kategorimizden;

"İsme Özel Siyah Vazoda 13 Kırmızı Güller"

Mini Aranjmandır.

Vazo Boyutu: Yükseklik: 12 cm Ağız Çapı: 9 cm

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama