çiçek ara sepet
Isabelle Beyaz Lale Pembe Gül Kutu Çiçek

Isabelle Beyaz Lale Pembe Gül Kutu Çiçek

Anneler Günü'ne Özel dizayn ettiğimiz;

Pudra pembe deluxe ince uzun kadife kutumuzda, beyaz laleler ve pembe çiçeklerden zarif kutu çiçek...

2495 TL 2246 TL

Isabelle Beyaz Lale Pembe Gül Kutu Çiçek

2495 TL 2245,50 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
Ürün Açıklaması

Deluxe pudra pembe ince uzun kadife kutumuzda; 6 adet hollanda beyaz lale, 3 adet ithal ekvatoe pembe güller, 3 adet beyaz orkide kandili, ithal fuşya çardak güller, 3 adet ithal beyaz gala, ithal pembe ve beyaz lisiantuslar, okaliptuslar, wax ve yeşillikle hazırlanmıştır.

Sizin için mevsimin en güzel ve taze çiçeklerini her zaman özenle seçiyoruz, bununla birlikte arajmanlarımızın çiçekleri mevsime ve tasarım uygunluğuna göre farklılık gösterebilmektedir. 

Kutu rengi ve şekli stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Olası değişiklik durumunda sizinle iletişime geçilerek bilgilendirme yapılmaktadır.

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla beraber en güzel Anneler Günü hediyesi arayışımız da hızlanıyor. Bizi dünyaya getiren, en değerlilerimizden annelerimizi en az onlar kadar kıymetli hediyeler ile mutlu etmek istiyoruz hepimiz. Anneler Günü’nde annelerimize hediye edebileceğimiz en güzel hediyelerden biri de elbette çiçekler…

Anneler Günü’nün tarihi aslında oldukça eskilere, Antik Yunan dönemine kadar dayanmakta. Yunan mitolojisine göre o dönemin insanları, tanrı ve tanrıçaların annesi olan Rhea onuruna ilkbahar mevsiminde kutlamalar yapıyorlardı. Daha sonrasında Antik Romalılar da ilkbaharda ana tanrıçalardan olan Kibele’yi kutlamışlardır.

Günümüzde her yıl kutladığımız, geleneksel Anneler Günü’nün tarihi ise daha yakın bir zamana uzanıyor. Ayrıca oldukça etkileyici bir hikayesi var Anneler Günü’nün. ABD’li öğretmen Anna Jarvis, 1908 yılında birkaç yıl önce kaybettiği annesi için bir anma ritüeli başlatır. Kısa sürede oldukça yaygınlaşan bu fikir, mahkemenin de onayıyla ülke çapında resmi bir güne dönüşür ve her yıl kutlanır.

2022 Anneler Günü güzel sözler nedir diye merak edenleriniz için de RIBBON’ın Anneler Günü’ne özel not kartları ile anlamlı ve orijinal Anneler Günü sözleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

RIBBON’ın Anneler Günü için hazırladığı geniş kataloğa göz atabilir. Hemen sipariş oluşturup aynı gün teslim alabilirsiniz.  

Boyut
boyut

Deluxe kategorimizde yer alan,

Isabelle Beyaz Lale Pembe Gül Kutu Çiçek;

Orta Boy bir kutu çiçektir. 

Kutu Boyutu: 23 cm yükseklik, 15 cm çap

Paylaş
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
arama